Luxemburg in juni

Gestart door roelderooij, april 18, 2025, 02:57:00 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

roelderooij

Hey allemaal,

Wij willen graag naar Luxemburg van 7 tot 21 juni met onze Smit veld reünist
We hebben een hond (Duitse herder) en een kindje van dan bijna 2.

Graag zouden we bij een riviertje of meer staan zodat de hond ook lekker het water in kan als het wat warmer is.
Verder zouden we graag in de buurt staan van het mullertal.

We hoeven geen al te luxe camping, maar wel 1 met knap verwarmd sanitair (ivm reuma bij mijn vrouw) verder hoeven we geen animatie of iets dergelijks. Een camping winkel zou leuk zijn maar is geen must als er een bakker binnen 5km van de camping zit.

Zijn er leuke betaalbare tips?

Tago Herman

Wij hebben een aantal jaren geleden op een camping gestaan in Bollendorf. ( Campingplatz Bollendorf).
Was toen een kleine simpele camping aan de Sauer. Hier vandaan is heel Luxemburg gemakkelijk te berijden. Ik weet nog dat daar een heel fijn restaurant was. Daar hebben we verschillende keren gegeten. Maar.. het is wel een jaar of 5 geleden, en tijden veranderen. Zoek eens wat info op via Google of zo.
Een jaar niet geklapt is een verloren jaar

De klapkar

Wellicht op de grens van Duitsland-Luxemburg aan de Aar in Dasburg. Geen idee meer hoe warm de douche was.

roelderooij

Dank alvast. We gaan ze bekijken

getiem

#4
Camping de la sure in Reisdorf, staan we nu: goedkoop, van Nederlanders.

Het sanitair is nu verwarmd , maar wel spaarzaam. Degelijk maar basic.
Sanitair verwarming is weer uit bij buitentemperatuur van 13c. Als je echt warm sanitair nodig hebt ivm je reuma, is het mogelijk niet de perfecte keuze.


Let op, er is een gelijknamige camping in Diekirch, die is t niet.

Er zijn langs de sure 10tallen campings te vinden overigens, van Diekirch tot aan Rosport.

Boven op plateau heb je er nog een paar bij Beaufort, incl een SVR Camping. Zijn we vorig jaar geweest. Helaas daar wat meer vliegtuig lawaai. Er geld, hoe meer ten oosten van stad Luxemburg, hoe meer vliegtuigen over je heen.

Camping de la sure in Reisdorf heeft een goed bezocht restaurant, Chinees is er tegenover . Ze hebben broodjes service. Echte bakker er tegenover. Camping winkel gevuld met basic houdbaar spul.
Kamperen met de wouw-factor

De klapkar

Camping La Pinede in Consdorf is ons vorige week heel goed bevallen.

RobB

Wij zijn vorige zomer een weekje op camping https://www.campingkautenbach.lu/ geweest. Ruime plaatsen, goed en verwarmd sanitair en leuke rivier voor de hond.
Het dorpje heeft een directe (gratis!) treinverbinding naar Luxenburg stad, aanrader.
Waarom kiezen tussen een vouwwagen of een caravan?