Tent afhalen voor onderhoud Jamet Rondo XL

Gestart door MarcoV, maart 30, 2026, 10:03:21 AM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

MarcoV

Hallo allen, nieuw op het forum en waarschijnlijk kan ik nog niet goed zoeken. Ik zoek namelijk naar een uitleg/ervaringen voor het afhalen van de tent van een Jamet Rondo XL. Deze moet namelijk naar de zeilmakerij voor een paar reparaties. Helaas kan ik online hier geen informatie over vinden en hopelijk heeft 1 van jullie het antwoord.

Mvg. Marco

JelleKaptein

Is dat niet een kwestie van opzetten zonder afspannen en dan kijken waar hij allemaal vast zit? Volgens mij is dat met ritsjes om tentstokken. Misschien moet je wel een aantal foto's maken van hoe het vastzit, het weer vastzetten lijkt mij lastiger dan het loshalen.

MarcoV

Dank je voor je antwoord. Vandaar ook de vraag, hoop dat iemand hiermee ervaring heeft of wellicht met de panorama, aangezien dit de opvolger van de Rondo is.