Holtkamper Kyte

Gestart door Henk1973, augustus 21, 2010, 11:27:23 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

muis

Heel veel klapplezier gewenst  :J :J

jari

heel erg gefeliciteerd met jullie Kyte.

ja ik kan me voorstellen dat jullie vanmiddag met zon en kyte achter jullie toch wel heel veel zin hadden om door te rijden
wij kijken ook uit naar de eerste weekend met onze cocoon
Jevipro

Henk1973

Gefeliciteerd. wij gaan volgende maand ons aluminium rek voor 4 fietsen halen. Wij zijn benieuwd.

panevino

Een fietsenrek voor 4 fietsen. Komt die dan bovenop of hangt ie achter de wagen?

Als ie bovenop komt heb je vaak nog aardig wat werk om al die dingen erop/eraf en vast/los te krijgen. Dat moet je niet onderschatten.
// Marcellino Pane e Vino \\

Mieke

Aan alle "verse" Kyte bezitters: GENIET

Henk1973

Citaat van: PaneVino op maart 13, 2011, 10:37:21 PM
Een fietsenrek voor 4 fietsen. Komt die dan bovenop of hangt ie achter de wagen?

Als ie bovenop komt heb je vaak nog aardig wat werk om al die dingen erop/eraf en vast/los te krijgen. Dat moet je niet onderschatten.

Hij komt bovenop (kunnen ook kano's op en dergelijke). Ja het is redelijk wat werk, maar uiteraard bedoeld om voor lange afstanden de fietsen mee te nemen. Wij zijn met z'n vieren, dus op dissel kon niet, daar hebben wij nu een aluminium bak. Wij zijn volgens Holtkamper de eerste die een 'nieuw' rek voor de kyte krijgen. Wij zijn dan ook erg benieuwd...

muis

Daar willen we wel een foto van zien als jullie hem hebben,  :J :J

Lien

Geweldig weer vandaag :). Dus met zijn allen erop uit. De Kyte achter de auto en op naar een dagcamping. Voor het eerst, zonder de hulp van een holtkamper medewerker, onze Kyte opgezet. Het kostte ons 25 minuten, waterpas zetten en afspannen. Kids waren ook erg enthousiast. Willen wel een keer in het mooie bed slapen. Kunnen hier natuurlijk niet onderuit, wordt dus weer eens een keertje in een tentje slapen :#'. Het bed vast opgemaakt. De gasfles erin. Keukenspullen op zijn plek en de andere kistjes onder het bed. Nog even gekeken hoe we de deurhor gaan neerhangen, moet lukken. De kapstok (die ikzelf heb gemaakt) past goed. De ophanging voor het tentschort moet nog, eerst kijken waar we hem willen hangen. Heerlijk krijgen er helemaal zin in.

Mieke

En, En, zijn er foto's gemaakt?????

muis

Voor de eerste  keer opzetten is dat wel een toptijd hoor ;) Veel plezier met jullie Kyte :J

Lien

Citaat van: Mieke op maart 19, 2011, 09:07:58 PM
En, En, zijn er foto's gemaakt?????
Uiteraard en ook een leuk/maf filmpje door dochter lief. Zal een paar foto's plaatsen  :).

Lien

#176
Hier een paar foto's:


Alex

Blijft een prachtige wagen.
Het is zonder  toestemming van de beheerder van dit forum niet toegestaan, informatie, foto's, nieuwsberichten en/of berichtgevingen die verstrekt worden op enigerlei wijze te verspreiden

mvdkant

absoluut met alex eens :J

panevino

Er is 1 ding vreselijk irritant aan het proef-opzetten van je wagen ............ dat je eigenlijk gelijk ermee wil kamperen!!!

Wat hebben jullie jezelf toch aangedaan  ::)  ::)


;)

// Marcellino Pane e Vino \\