Nieuw model: Combi-camp Flexi

Gestart door Muilwijk, maart 22, 2012, 01:37:56 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Jessica Stephan

Leuk om te zien  :K
We kunnen niet wachten om onze Flexi op te halen.

Bmaarrtl

Hallo,

Ook wij hebben een combicamp flexi besteld(ongeveer 2 weken geleden).
Wij hebben gekozen voor het IQ doek volgens verkoper heeft dit doek  van zowel katoen en synthetisch beide de goede eigenschappen in zich.katoen(ademend) synthetisch(vuilafstotend, snel droog).
Ook hebben we het kuipzeil,vakkenschort en varioluifel besteld.
Het is ons eerste vouwwagen tot nu gingen we altijd met onze tunneltent van nomad(masai 6) op vakantie.

Dit jaar is ons gezin echter tot 7 personen gegroeid en moesten we opzoek naar een aanhanger om al onze spullen mee te krijgen. Tot vorig jaar was onze auto met dakkoffer precies groot genoeg.
Bij onze zoektocht stuitten we op de flexi . Het concept van aanhanger met daar bovenop de tent sprak ons erg aan en aangezien de holtkamper kyte (prachtig model vinden wij) buiten ons budget viel was de keuze snel gemaakt.

Als het goed is kunnen we half april onze wagen ophalen. De vakantie in zuidfrankrijk is al  geboekt nu moeten we nog een " proefritje" boeken.
We hebben er heel veel zin in.

villeke

Zo 7 personen, dan is de flexi wel vol! Hebben jullie de Comfort of de tent&trailer besteld?
In ieder geval heel veel plezier gewenst de flexi!
Op een mooi kampeerseizoen  W:

Cdr

Wij gaan komend weekend weer op pad, voor de Flexi. Natuurlijk ook nog even kijken wat de jubileum aanbieding is van Combi camp.  En even kennismaken met de mensen van dit forum, die zijn er ook begreep ik :J

Veel plezier gewenst met jullie wagen! Wij gaan, als het allemaal doorgaat, ook voor IQ doek. En voor de versie met keuken.




villeke

aha wellicht binnenkort 4 flexi's op het forum. We worden nog de "nieuwe Roadmaster"  :H :H

Bmaarrtl

Hoi Villeke,
We hebben een tent&trailer besteld. We hebben nog een complete keuken uitrustingdus vandaar....
De 2 oudsten (9 en 11) slapen in een bijzet tentje.



villeke

@bmaarrti: logisch, gezien jullie vorige kampeeruitrusting.
En omdat jullie met zovelen zijn is wat meer bagageruimte niet verkeerd en die is groter in de tent&trailer dan in de comfort.

villeke

Flexi-bezitters, wat voor een disselslot hebben jullie besteld/geleverd gekregen?? De vouwwagenspecialist heeft problemen met het leveren van disselsloten (vandaar dat wij nog geen disselslot hebben) en nu denk ik aan een Double Lock Compact Condor. Dit slot is ook aanbevolen door Aart Kok. Benieuwd echter wat andere aanstaande Flexi-bezitters voor disselsloten gebruiken. Ben benieuwd....

Cdr

Wij hebben het disselslot van de optielijst, geen idee.... disselslot in koffer, staat er in de overeenkomst. Ik ga ervan uit dat Erica een goed disselslot levert. Onze vouwwagen wordt pas in mei geleverd, dus dat duurt nog even. Ik begreep dat jullie oorspronkelijke disselslot niet past? We houden het in de gaten...ik kan in ieder geval wel imformeren, welk disselslot er geleverd gaat worden?

C5CCV

Is dat bij een Flexi dan zo speciaal?

Wij hebben vor onze CC een Alko AKS1300, maar die hadden we ook al een voor de Conway. Ik ben niet zo voor die 2-delige sloten.

villeke

Citaat van: nunogconway op maart 23, 2013, 07:16:36 AM
Is dat bij een Flexi dan zo speciaal?

Wij hebben vor onze CC een Alko AKS1300, maar die hadden we ook al een voor de Conway. Ik ben niet zo voor die 2-delige sloten.

Niet direct speciaal maar het betreft geen alko chassis dus een disselslot voor een alko chassis past niet. Ik weet dat de double lock condor past maar ben benieuwd wat anderen gebruiken of geleverd krijgen.

Theun1957

beste Villeke,

Wij hebben ook de compact condor via Aart Kok.
Is lekker compact maar heeft ook een paar nadelen.Voordeel, hij kan op de vouwwagen als deze aangekoppeld staat tijdens tussenstops.

Nadeel 1 is het zo dat om het slot erop te zetten de koppeling  in de stand aangekoppeld moet staan. Dat betekent dat als de vouwwagen los staat je na dat het slot eraf is je met de hand de borgpal , in de koppeling, met de hand los moet trekken. Deze is altijd iets vettig en vuil dus een handschoen of een oude lap is wel handig.

Nadeel 2, in de doos vh slot zitten 2 borgmoeren, die je extra op de bouten van de koppeling moet zetten.
Volgens AK hoeven die er niet op om toch scm goedgekeurd te zijn. Volgens de fabrikant moeten ze er wel op voor goedkeuring.
De originele bouten zijn hier echter te kort voor. Heb zelf langere bouten genomen en daarna een fotootje zodat de verzekering niet kan zeuren als de vw ooit gejat zou worden.


TallGuy212


Zonder de breekbouten GEEN SCM goedkeuring! Aart Kok zal gewoon langere bouten moeten kunnen leveren.

Wel slechte voorlichting van AK.

villeke

#88
Hmmm wat een gedoe. Ik wil vandaag eigenlijk de condor gaan aanschaffen en heb volgens mij ook geen andere keus? Over welke bouten gaat het? Ik heb wat foto's bijgevoegd. Wellicht verduidelijkt dat iets.

villeke

Citaat van: Cdr op maart 23, 2013, 12:05:54 AM
Wij hebben het disselslot van de optielijst, geen idee.... disselslot in koffer, staat er in de overeenkomst. Ik ga ervan uit dat Erica een goed disselslot levert. Onze vouwwagen wordt pas in mei geleverd, dus dat duurt nog even. Ik begreep dat jullie oorspronkelijke disselslot niet past? We houden het in de gaten...ik kan in ieder geval wel imformeren, welk disselslot er geleverd gaat worden?

Ik denk dat bij jullie ook de condor wordt geleverd. Ik heb Erica daarover gebeld. Voor de alko koppelingen wordt de eagle geleverd en voor niet-alko de condor.