Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => vouwwagenmerken informatie => Holtkamper => Topic gestart door: tescione op november 12, 2024, 10:27:10 AM

Titel: Pack N Go zelf inbouwen
Bericht door: tescione op november 12, 2024, 10:27:10 AM
Ik ben sinds dit weekend de trotse eigenaar van een Holtkamper Cocoon uit 2006. Het is een oudje maar kan zo op het oog nog wel een aantal jaren mee. Het betreft een zipp-edition, dus ik wilde een zelf de pack and go optie in gaan bouwen. Het bouwen van een dergelijk frame en de bevestiging is een leuke uitdaging voor de wintermaanden.
Is er misschien iemand die de specificaties heeft van de gasveren die Holtkamper gebruikt voor dit systeem?
Titel: Re: Pack N Go zelf inbouwen
Bericht door: OhPeeCee op november 12, 2024, 11:05:02 AM
Kan mij herinneren dat er een draadje is geweest dat ging over het vervangen van deze gasveren. Misschien kan je het terugvinden.


Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk Pro
Titel: Re: Pack N Go zelf inbouwen
Bericht door: tescione op november 12, 2024, 12:50:20 PM
ik vind tot nu toe alleen een topic over de veren van het bed. Maar ik neem aan dat die kleiner zijn.
Titel: Pack N Go zelf inbouwen
Bericht door: OhPeeCee op november 12, 2024, 12:51:03 PM
Ja, diezijn kleiner


Kwam wel deze tegen

https://www.vouwwagenclub.info/forum/index.php?topic=25437.msg362790#msg362790




Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk Pro
Titel: Re: Pack N Go zelf inbouwen
Bericht door: OhPeeCee op november 12, 2024, 09:37:17 PM
Bij de afdeling Holtkamper is een indeling met draadjes. Jouw draadje staat boven een draadje wat Holtkamper Pack 'n Go heet. Dat je al bekeken. Een bericht naar Frans1981 en die kan je het vertellen hoeveel kracht de gasveren moeten hebben.
Succes
Titel: Re: Pack N Go zelf inbouwen
Bericht door: tescione op november 13, 2024, 11:50:11 AM
Bedankt voor de tips!
Inmiddels ben ik een paar stappen verder gekomen.Standaard werden de gasveren voor Pack and go uitgevoerd in 600n, maar tegenwoordig levert Holtkamper 850n. Dit is vooral nodig als je veel spullen op het bed legt. Daarnaast zie je vele variaties op het systeem door de jaren heen. Mijn idee is idd om het uit te voeren zoals Frans1981 heeft laten doen bij TravelCamp.nl. Ik heb daar contact gehad met John Kaspers en hij heeft nog wat tips en tricks gegeven. Het is geen lastige klus, maar het kost wel redelijk wat tijd. Ik zal t.z.t. wel wat foto's plaatsen van mijn klus.
Titel: Re: Pack N Go zelf inbouwen
Bericht door: OhPeeCee op november 13, 2024, 11:51:00 AM
Succes


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro