Tent en zeilmakerijen in Nederland

Gestart door fish, februari 08, 2009, 08:28:04 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Yella

Een paar jaar geleden heb ik bij Karsten ons dekzeil voor de Jametic laten verhogen. Perfect gedaan voor een nette prijs van 75 euro. 15 cm erbij + ogen voor het elastiek. En afgelopen week ons overdak voor de Cocoon 2 stukken laten innaaien ter versteviging. Net de rekening ontvangen, 17,50. Moet het overdak nog ophalen, maar ik verwacht net zulk vakwerk als bij het dekzeil. Dus naaien en repareren kunnen ze bij Karsten en past dus prima in het rijtje thuis.
www.jawamarkt.nl voor boeken en handleidingen.

Theu

Firma Moers
Dorpsstraat 154 2712AP Zoetermeer.
http://www.firmamoers.nl/wat-doen-wij.html
Ik heb erg goed ervaring met deze zaak. De voortent van onze klapper heeft er nu 2x gelegen. De eerste keer wilde wij er 2 kortere ipv 1 hele lange rits in hebben. En afgelopen week heb ik hem weer opgehaald omdat er wat kleine reparaties gedaan moesten worden.
Jammer genoeg hadden ze een lekkage gehad waardoor onze tent schade had. Dit hadden ze zelf ontdekt en hebben het netjes (denk ik, want nog niet goed kunnen bekijken) gerepareerd. En de andere reparaties namen zijn ook de kosten op zich.

KenJo

Dank je wel Theu, ik heb hem erbij gezet.
klapband, klapdeur, klaplopen, klapmuts, klaproos, klapschaats, klapwiek, klapzoen, klapstuk, klapstoel, achterklap, handjeklap

we klappen wat af!

Hemertje

In Zuid-Oost Brabant hebben we goede ervaringen met:

http://www.rogubein.nl/


Rogubein VoF
Provincialeweg 13
5563AG Westerhoven

Tel: (040) - 201 88 42
Fax: (040) - 201 53 96

Mail: rogubein@wemail.nl
Web: http://www.rogubein.nl

Extra informatie:
Tentenatelier Rogubein 40 jaar ambachtelijk karakter

40 Jaar geleden heb ik me ingeschreven bij de kamer van koophandel voor 3 gulden. Vanaf dat moment ben ik dag en nacht in de weer. Een naam voor mijn zaak had ik zo gevonden "rogubein" Deze naam zijn van eerste twee letters van mijn gezin. RO is van eigenaar Rob, Gu is van zoon Gunther, Be is van mijn vrouw Bets en IN van mijn dochter Ingrid.
Ik ben begonnen in de bossen van Westerhoven aan de Oude Kerkpad. Mijn klantenkring moest nog helemaal opgebouwd worden waar mijn eerste grote klant Perry Sport was. Mijn atelier bestond uit een ruimte van amper 20 m2 en de snijtafel stond krapjes in een garage.

In 1977 werd een grote keet van 9 X 10 meter aangeschaft om wat meer ruimte te bieden aan activiteiten. De keet was verdeeld in de snijruimte en de atelier / winkel-ruimte. Ook hier was weldra te weinig ruimte: de luchtbedden en slaapzakken werden tegen het plafon geshowd.

De huidige bedrijfsruimte in de oude jongensschool aan de Provincialeweg 13 is sinds 1980 door Rogubein in gebruik. Na een grondige verbouwing werd, naast een groot atelier, een aparte winkel voor kampeerartikelen gerealiseerd. Enige tijd later werd ook de zolder begaanbaar gemaakt waar een permanente showroom voor kleine tenten is gehuisvest.

Reparaties en uiteraard het maken van nieuwe oldtimer voortenten voor particulieren vormt een groot deel van de dagelijkse activiteiten. In het atelier staat Rogubein vanaf het eerste moment in 1974 tot aan de dag van vandaag voor de ambachtelijke kwaliteit van de aldaar gefabriceerde tenten, luifels,dekzeilen etc. Dan is er ook nog steeds de specialiteit en de gedrevenheid van Rob Beltjens. "Iets aparts maken" waar hij zijn vakmanschap tot het uiterste kan laten gelden.
Kortom, Rogubein is groot geworden door klein te blijven en is er in geslaagd de ambachtelijke kwaliteit te behouden.

Openingstijden kampeerwinkel / atelier:
Maandag t/m vrijdag: 09:00u - 17.00 u
Zaterdag: 09:00u - 17:00u
Zondag: gesloten

KenJo

Dank je wel Hemertje! Ik heb hem erbij gezet
klapband, klapdeur, klaplopen, klapmuts, klaproos, klapschaats, klapwiek, klapzoen, klapstuk, klapstoel, achterklap, handjeklap

we klappen wat af!

boswachter

Kampeerwereld Hendriks in Ermelo heeft ook een goed atelier.
Hebben we al meerdere malen plezier van gehad
https://www.kampeerwereld.nl/
Harderwijkerweg 183, 3852 AC Ermelo
Tel: 0341-414013

rsoft

Bijlsma Zeilmakerij
Langenoordstraat 124
4761 DR Zevenbergen
0168 326 836
Geen website (dat ik weet)

Vorig jaar na een stormpje (windkracht 7) onze tunneltent gebracht en voor een zeer schappelijk prijsje gerepareerd.

edheeren

Top bedrijf denken mee en niets is onmogelijk . Ik was in nood en ik kon als het moest de wagen naar binnen rijden of de naaimachines komen naar buiten top ingrediƫnten.
Zeilmakerij "de Zeilerij"
Oostzijde 289 
( VOOR DE NAVIGATIE nummer 300!! gebruiken)
1508 EN Zaandam
Tel. 075-6311525
Mobiel 06 502 768 93
info@dezeilerij.nl

KenJo

#23
Ik heb beide bedrijven op de kaart gezet. Bedankt voor de bijdrage's!
klapband, klapdeur, klaplopen, klapmuts, klaproos, klapschaats, klapwiek, klapzoen, klapstuk, klapstoel, achterklap, handjeklap

we klappen wat af!

C5CCV

Wij hebben voor onze CC een mooi zeil tegen een schappelijke prijs laten maken bij

http://www.campzeilmakerij.nl/ in Weert

KenJo

Staat er op! Dank je wel voor de tip!
klapband, klapdeur, klaplopen, klapmuts, klaproos, klapschaats, klapwiek, klapzoen, klapstuk, klapstoel, achterklap, handjeklap

we klappen wat af!

skidak

Zeer goede ervaringen met Tenreparatie Rotterdam
http://www.tentreparatie-rotterdam.nl

Laat je niet foppen door de schamele uitstraling, het digitale tijdperk is nog niet betreden, opdrachtbonnen mbv carbonpapier ingevuld maar een vakman eerste klas!
2016-2022 Jamet Louisiana 1997
2023-> Camplet Concorde 2006

KenJo

klapband, klapdeur, klaplopen, klapmuts, klaproos, klapschaats, klapwiek, klapzoen, klapstuk, klapstoel, achterklap, handjeklap

we klappen wat af!

spoortje

ik breng mijn tent altijd naar Grunder Tenten in Langenboom aan de thomasweg.
de eigenaar repareert en maakt tenten op maat.

Theu