Jamet Arizona - imperiaal

Gestart door sdeboer84, september 04, 2016, 09:31:58 AM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 2 gasten bekijken dit topic.

sdeboer84

We hebben dit jaar een nieuwe jamet Arizona gekocht !  :>

Nu zit ik op marktplaats te kijken voor een imperiaal zodat we ook wat fietsen kunnen meenemen. Mijn vraag is of een imperiaal uit 2002 ook past op een nieuwe Arizona. Iemand ervaringen ?

Alvast bedankt

Paulvh

Of de imperiaal uit 2002 op een nieuw model Arizona past dat is 1. Ik heb zelf een imperiaal voor mijn Louisianne. Ben er niet geheel kapot van. Ik heb het gevoel dat ik amper of niets meer onder mijn dekzeil kwijt kan leggen omdat de imperiaal bijna stijf aan zijde op de klapper ligt. Moet nog wel het een en ander echt uitproberen. Dus of de stoeltjes en mijn tafel onder het dekzeil kunnen met de imperiaal erboven op. 

sdeboer84

Tja we willen gewoon graag fietsen meenemen. Dat het doek dan niet omhoog gaat is wel een nadeel ja.
Hopelijk weet iemand anders meer :)2]


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

pmponer

Ik heb het nooit geprobeerd, maar wanneer de bak nog gelijk is zou je verwachtten dat het past.

Je kan natuurlijk ook meten om te kijken of het zal passen.

boswachter

Ik weet niet zeker of de imperiaal uit 2002 nog dezelfde bevestigingsconstructie heeft als de Arizona van nu.
Wij hadden op onze 2005 Arizona een imperiaal, en er kon nog genoeg onder het dekzeil (tafels en stoelen) alleen de boutjes van de fietsendrager hebben het dekzeil licht beschadigd, hier moet je voor oppassen, gelukkig was dat dekzeil behoorlijk stevig, zeker als ik het vergelijk met het dekzeil van Cabanon wat we nu hebben (is de helft dunner!)

sdeboer84

Bedankt voor de antwoorden. Ik ben gaan twijfelen en heb besloten nog geen imperiaal te kopen. Eerst op vakantie en dan zien we wel hoe het gaat

boswachter

Wij hebben de Arizona 8 jaar gebruikt, en twee keer de fietsen meegenomen, met het gewicht van 5 fietsen op een wiebelende imperiaal reedt het niet echt relaxed. Nu heeft dat deels te maken met de fietsen (zware mamafiets, brede banden die niet in het gootje passen) mindere fietsensteunen (2 oude, 3 nieuwere) maar goed. Bovendien staan wij zelden op echte fietslocaties (of huren gewoon iets)