Grondzeil Tago Settler uit 2012

Gestart door jhmekking, maart 09, 2019, 12:10:41 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 2 gasten bekijken dit topic.

jhmekking

Help! Wij overwegen de aanschaf van een tweedehands Tago Settler uit 2012. Volgens de verkoper is zijn wagen niet uitgerust met een inritsbaar grondzeil. Nu is dat voor ons een belangrijk punt, dus hebben we een paar vragen:
1) Wij dachten dat zeker na 2009/2010 alle Settlers een inritsbaar grondzeil hebben. Klopt dit? Of was het alleen als optie beschikbaar?
2) Als het inritsbaar grondzeil een optie is, is de voortent dan wel uitgerust met ritsen voor het grondzeil?
3) Weet iemand een adres waar nog (tweedehands) inritsbare grondzeilen verkocht worden?

De wagen staat niet naast de deur gestald dus we hopen wat meer duidelijkheid te hebben voor we gaan kijken!! Alvast bedankt voor jullie hulp!,,

Tago Herman

Het grondzeil was als optie verkrijgbaar. In de voortent zit geen rits o.i.d. voor een grondzeil. Er werd ons verteld dat de wagens na 2012 zouden worden voorzien van een grondzeil, maar volgens mij is dat niet meer gebeurd.
Een jaar niet geklapt is een verloren jaar

Gerjakje

Hallo JH,
We hebben een Settler van 2012, een van de laatste uit de failliete boedel, hier was geen grondzeil bij, wel een rits in de voortent om aan te ritsen
Volgens mij is Gerjak toen doorgestart maar later toch weer failliet gegaan, jammer
Misschien moet je het zoeken bij plaatselijke tentmakers
Groet, Henk

Vouwwagenland

Hallo, wij hebben zo'n grondzeil aangeschaft, maar dus geen rits in de tent  :? dus eigenlijk onbruikbaar...
Op dit moment 2 klappers: Gerjak-Tago Settler Crossing voor de vakantie en een Alpenkreuzer Vario 2003 als project/hobby