Vlekken in tentdoek Raclet

Gestart door Stevehoremans, augustus 21, 2020, 05:40:50 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Stevehoremans

Ik zou graag weten hoe ik deze vlekken uit mijn doek krijg
Iemand tips

bosje

zolang een vlek geen lekkage geeft niks aan doen!

regen en zon doen vaak goed werk.
Had ooit een koffievlek ::) in het doek van mijn voortent, jaar er op geheel verdwenen door regen en zonlicht :J

elke behandeling vraagt om vervolgbehandeling om weer waterdicht te krijgen, in mijn optiek gepruts van niks.....

muis


Stevehoremans

Geen idee.... ik heb hem zo gekocht 😞

Marjootje

Is hij wel waterdicht?
Lijkt wel wat uit gebleekt door chloor

Stevehoremans

Volgens de eigenaar is hij waterdicht.
Maar nog niet getest nu. Hij heeft hem zelf 2e hands gekocht 4 jaar geleden en toen was die plek er sl(als hij eerlijk is natuurlijk )

Johan

Nu helemaal niks aan doen. Als het inderdaad lekt dan zal je dat gedeelte moeten impregneren. Zon en regen zijn de beste remedie.
Johan ZRL 2020

muis

Citaat van: Stevehoremans op augustus 21, 2020, 06:38:06 PM
Geen idee.... ik heb hem zo gekocht 😞
Ik zou er niks aan doen en kijken wat er gebeurt als het nat wordt. Neem je voor de zekerheid een spuitbus impregneer mee. Vlekken loop je toch wel op en als je gaat poetsen verniel je over het algemeen meer dan dat het iets oplevert.