tentdoek vervangen

Gestart door JJJ, november 01, 2020, 11:59:04 AM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 3 gasten bekijken dit topic.

JJJ

Hallo allen,
Ik heb een oude holtkamper flyer in men bezit en daarvan moet eigenlijk het tentdoek in z'n geheel vervangen worden. Nu twijfel ik een beetje of dit nog de moeite waard is. Heeft iemand enig idee wat de kosten ongeveer zullen zijn. Kom ik weg met €2500? of toch beter naar een nieuwe vouwwagen gaan zoeken?

OhPeeCee

Altijd lastig, of het nu een auto, keuken of iets anders wat in de papieren loopt. Vervangen of vernieuwen. Tel op wat je niet kan missen aan de Flyer, wat niet vindt in andere merken en modellen. Tel op wat je mist aan de Flyer en wel vindt in de andere modellen of merken.
Is de wagenbak nog goed, geen rot, as en remmen OK. Ga zo door, dan zie je vanzelf of de 2500 euro voor tentdoek het waard is of niet.
Succes.


Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk Pro

muis

De nieuwe tenten liggen wel hoger dan 2500. Je kunt eens bellen met HKin Emmen,  die kunnen je precies vertellen wat het gaat kosten.
Je kunt het ook eens bij Kees Kampeert vragen.

Een andere optie is een 2e flyer kopen en de beste onderdelen behouden.

Bij de oudere flyers niet je ook goed kijken naar de wagenbak en naar de deksel.  De deksel werd eerst van hout gemaakt en is meer gevoelig voor vocht waardoor houtrot kan ontstaan. 

Albertine

Bij mij hebben ze voorafgaand aan het voorstel het complete doek te vervangen gekeken naar de hardware. Absoluut geen spijt van de investering.

Borgje01

goedemiddag Klapper.
wij hebben een komplete luifel vervangen van onze Kyte xl uit 2017, vanwege het niet goed laten drogen van het dubbele dak , hebben wij kleine grijze spikkeltjes op het doek gekregen ( schimmel).
het doek ligt nu al een paar maanden in de schuur (verwarmd) maar het ligt aardig in de weg, wellicht iets voor jullie .
doek is voor euro 200,- af te halen , luifel is dus het komplete dak van de hele Kyte .

muis

Dat is een flink stuk doek maar voor een complete tent van een Flyer zal het niet voldoende zijn.