Cabanon tabora

Gestart door C.H., september 02, 2012, 09:01:04 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

C.H.

Vandaag heb ik me ingeschreven op dit forum. Wij zijn namelijk op zoek naar een vouwwagen met een tunnel- of piramidetent, en
1-tweepersoonsbed 'binnen'. Natuurlijk zijn wij ook gebonden aan een budget. Nu kwamen we een folder tegen van de cabanon tabora. Volgens ons (op het plaatje) een leuke, kleine vouwwagen, met voldoende mogelijkheden en binnen ons budget.
Helaas blijkt nu dat deze wagen niet meer geproduceerd wordt, we hebben er dus nog geen 1 in het echt gezien (wel de grotere versies). Heeft iemand ervaring met dit model?

Groeten,

Corine

EdwinMerks

Volgens mij zijn er niet veel verkocht. Ik heb ze in het wild nog niet gezien. Misschien dat ze er bij De Wit in Schijndel nog een hebben staan (meeneemprijsje?...). Ik denk dat je het nieuwere type meer in de Malawi moet zoeken. Klapt op dezelfde manier.

sannie75

Citaat van: EdwinMerks op september 02, 2012, 09:24:26 PM
Volgens mij zijn er niet veel verkocht. Ik heb ze in het wild nog niet gezien. Misschien dat ze er bij De Wit in Schijndel nog een hebben staan (meeneemprijsje?...). Ik denk dat je het nieuwere type meer in de Malawi moet zoeken. Klapt op dezelfde manier.

Maar dan heb je geen tunneltent model.... de kleinste van de tunneltent modellen is nu nog de manga.

Zelf heb ik geen ervaring met de tabora, ook idd nog nooit in het wild gezien, wel eens op marktplaats. Volgens mij zijn ze ook altijd zonder bermkeuken. Ik zou marktplaats in de gaten houden, succes met je zoektocht!

Roosje

Wij hebben in onze zoektocht naar een vouwwagen gekeken naar een Cabanon Tabora, maar een Aart Kok Taiga gekocht. De Tabora is een model zonder bermkeuken. Voordeel was dat de grootste luifel direct vast gemaakt kon worden aan de wagentent. De keuken van de Taiga en het model tent (de Waard) gaven bij ons de doorslag. De Taiga wordt ook niet meer gemaakt, maar zowel de Taiga als de Tabora staan volgens mij af en toe op Marktplaats.

C5CCV

Ik zou ook eens bij 'De Wit' gaan kijken (of bellen), niet zo lang geleden zag ik er nog eentje staan. Die Malawi is meteen slag duurder (en naar mijn mening te duur voor wat er voor krijgt).

sannie75

Misschien heeft vouwwagencentrum siddeburen er nog een....

mavi


Qwaqa

Bij de Cabanon tunnelvouwwagens past de standaard luifel niet aan de wagen, de omloop van het buizenframe is anders dan die van de wagenbak. Voor ons geen probleem, maar ik kan mij voorstellen als je een Tabora hebt je juist kiest voor alleen de wagen en daar een luifel aan wil doen.

Ik weet het niet zeker, maar wellicht dat bij de Malawi je dat niet hebt. Als je kiest voor een kleine, snelle, klapper dan wil je niet altijd een extra voortent aanzetten als je maar kort wilt staan.

C.H.

We hebben er nu een gezien die gekocht is begin dit jaar.  Inclusief luifel, maar zonder verdere extra's. De vraagprijs is 3800,-. Ik kom er nog niet achter of dat een reële prijs is. Verder weet ik ook nog niet of er een voortent en andere extra's bij te bestellen is.
Verschillende holtkampers en de zambezi vinden we ook errug mooi, maar alleen de oudere wagens liggen binnen budget. We weten ook nog niet hoe het gaat bevallen.
De Wit en andere vouwwagenspecialisten hebben we aangeschreven, maar zij hebben geen Tabora meer voorradig.
Fijn dat er op dit forum zo snel gereageerd wordt!

Swede

nieuwprijs was denk ik 4200,00

dus ja, 3800,00 kan veel of weinig zijn (ligt maar hoe je het bekijkt) is hij 3 weken gebruikt, hebben ze ? 150,00 per week betaald.

staat er ook één te koop voor 3000,00 (juli 2011) op deze link;
http://languedoc-roussillon.louerouacheter.com/petites-annonces-gratuites-caravaning--3034248.html
live life outdoors

Patrickvanw

Voor je budget kan je een hele knappe Holtkamper kopen hoor! Tenzij je veel waarde hecht aan een "jonge" klapper best de moeite waard om ook verder te kijken...

Qwaqa

In ieder geval eentje dan uit het gulden tijdperk ::). Nogal een verschil, een wagen uit 2012 of 1999. Wil je een wat ouder model, dan kan je met 30% van je budget ook een mooie wagen vinden.

Patrickvanw

30% van dat budget ligt er ook weer aan wat voor merk natuurlijk ;)

C5CCV

#13
Volgens mij was de nieuwprijs inderdaad iets van die ? 4.200,-. Daar zijn dan waarschijnlijk wat opties bijgekomen. Maar die ? 3.800,- vind ik wel aan de prijs. Ik denk dat je bij de dealer voor een demomodel minder zou betalen

C.H.

De vouwwagen die ik zoek hoeft niet perse de cabanon tabora te zijn. En inderdaad liefst 30% van mijn budget! Over de taiga heb ik nog niet veel info gevonden. Er zijn maar weinig 2-3 persoonsvouwwagens die ik leuk vind. Ach, met blijven zoeken krijg ik ook een beetje een vakantiegevoel.