cabanon malawi we komen er niet uit !!!!!!!!!!

Gestart door geraldsandra, februari 17, 2013, 12:16:41 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

geraldsandra

Hoi wij zijn aan het kijken voor een vouwwagen en hebben ons oog op de cabanon malawi laten vallen heeft iemand ervaring
met deze vouwwagen , wij vinden het erg moeilijk en hebben al meerdere keren gekeken maar komen er maar niet uit.
Het pluspunt vinden wij het bed wat erg lekker ligt het opzetgemak en de bergruimte graag horen we van jullie.

groeten Gerald en Sandra

Qwaqa

Hier een draadje over de Malawi. Wie weet helpt het wat om je vragen te beantwoorden, en verder gewoon stellen wat je graag zou willen weten.

geraldsandra

Alvast bedankt we gaan het even rustig doorlezen :#

Groeten Gerald en Sandra

C5CCV

#3
Waarom geen Malawi?


Enige minpunt vind ik de prijs, ik vind hem wat duur t.o.v. de ander Cabanon modellen. Hij stond hoog op ons lijstje en alleen i.v.m. scherpe beursaanbieding in 2011 zijn we op het laatst geswitcht naar een CombiCamp, anders was het een Malawi geworden.

Niet dat dat maatgevend is, maar naar mijn mening heeft de wagen veel pluspunten, waaronder het fijne bed en de opstelling van de gastencabine naast de dissel waardoor je veel ruimte wint. Zeker een pre in landen waar de plaatsen toch al niet te groot zijn.

dennismaus

Wij hebben hem wel gekocht, zijn er alleen nog niet mee weg geweest. Wat voor ons de doorslag gaf was het opzet gemak en tevens het lekkere bed! Wij zijn maar met zijn 2tjes en hebben daarom niet zo een enorme wagen nodig. Daarom vallen bijna alle andere modellen wel af.

Wij hebben de wagentent en de luxe luifel dus zonder voortent.

Kien

Van harte!!! Veel plezier met de klapper!!   :J