airco dak kyte

Gestart door Wammus, juli 17, 2014, 08:14:36 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Wammus

nu de temperaturen stijgen willen wij gebruik maken van het arco membraam dak. in de handleiding wordt verwezen naar de workshop maar daar is het niet verteld. kan iemand ons snel wegwijs maken. we hebben wel het klitteband losgemaakt maar dan staat de tent als een dweil. moeten er nog stokjes onder o.i.d..

wellicht gaan we op de terugweg vanuit de vierdaagse nog wel even een tussenstop maken in bunnik   :)

Alberik

http://www.vouwwagenclub.info/forum/index.php?action=dlattach;topic=8047.0;attach=13658
Hierop is het airco dak in gebruik te zien. Het kan zijn dat het inmiddels al iets is aangepast.


spikehome

Stelt eigenlijk niks voor.
En was voor mij eigenlijk logisch hoe en wat.

Diep

Omdat wij geen luifel aan de achterzijde hebben werd ons verteld dat het verstandiger was om de rits aan de achterzijde dicht te laten. Dit om mogelijk inregenen te voorkomen. Daar dus ook geen klein buisje plaatsen. Aan de voorkant wel.
Nadat het klitteband los is de stok plaatsen. Kan met zijn puntje in de bestaande buis en afspannen met de elastieken die je erbij hebt gekregen.

Wammus

duidelijke foto's maar we missen de spanbanden. we gaan nu even kijken met al elastieken die we erbij hebben gekregen...... moet goedkomen nu sterker nog hoo net van mijn vrouw dat het de oplossing is hahahah

Diep

Mooi zo want die spanbanden heb ik er ook niet bij gekregen.

Nekaf

Staan jullie in Nijmegen" waar dan kom ik wel ff , het is heel simpel.

Gr Pat

GertjanA

Hallo.
Wij hebben vorig jaar pas echt gebruik gemaakt van het dak. Zie bijgesloten foto's. Voor ons gevoel scheelde het een graad of 6 to 8.

EdwinMerks

Zijn dat nou stormbanden die je hebt bevestigd? Zijn dit losse banden die je over een tentstok kunt plaatsen of zit dit met een klik-systeem vast aan de kyte?

GJT

Die banden zijn inmiddels vervangen door elastieken bij HK.

EdwinMerks

Werkt beter dan stormbanden dus?

spikehome

Volgens hk wel die zeggen dat een tent moet kunnen bewegen.

GertjanA

Het zijn de stormbanden. Die kun je met zo een musketon haak heel handig aan de tent vast maken. Geen problemen gehad met bewegen. Als het zo warm is, dan waait het vaak ook niet. Afhankelijk van de weersverwachting laten we het dak zo staan, of doen we het weer normaal. Die paar minuutjes extra werk kunnen er wel af.

Wammus

sorry nekaf we zijn inmiddels al thuis.... gaat ook zo snel met een kyte. gertjan bedankt voor de duidelijke foto's gaan we uitkomen. op de terugweg nog even langs bunnik gereden om te kijken. toch weer een ander systeem inderdaad met de banden en nog een modificatie. de man van de service heeft daarover nog gebeld. sterker nog we waren hem kwijt op een gegeven moment stond die buiten onze tent te bekijken hahahaha dekzeil eraf hahahaha terwijl de dame binnen zei dat we eerst een service afspraak moesten maken want ze hadden het erg druk. de technische man dacht daar anders over en nam alle tijd sterker nog ik mocht het dekzeil niet eens zelf terugdoen   WW en dan ook nog duizend keer excuses dat die een onderdeel niet op voorraad was die bij ons stuk was gegaan. van de week maar een mailtje sturen want onze grote vakantie komt er nog aan......

moet de volgende keer helemaal goed gaan met ons airco dak hoewel half augustus met 30 graden in nederland niet zo vlug zal voorkomen.  wat een prachtige trailer is dit en wat ben je snel weg op de camping...... de mensen in opperste verbazing achterlatend toen we met windforce de tent inklapte... :#

iedereen weer bedankt voor de tips.... :nl

spikehome

Idd cool zo'n windforce  hoor.