A20 of A75?

Gestart door claudia2, juni 28, 2016, 02:15:54 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

claudia2

Wij vertrekken naar Argelès sur mer net voor de grens van Spanje.....normaal rijden wij altijd via de A75...al heb ik al de andere route overwogen...komen vanuit Brugge, West-Vlaanderen.

Benieuwd welke route jullie nemen, en wat de voor- en nadelen zijn?

Bedankt


superkoe32

Zou gewoon de a75 doen! mooie route en na Orleans word het vaak een stuk rustiger dan bijvoorbeeld de route soleil wat ook nog zou kunnen.

AnnekeCornee

Citaat van: superkoe32 op juni 28, 2016, 03:52:41 PM
Zou gewoon de a75 doen! mooie route en na Orleans word het vaak een stuk rustiger dan bijvoorbeeld de route soleil wat ook nog zou kunnen.
Eens! En tolvrij vanaf Clermont-Ferrand!  :J

erik1972

De 75 is een mooie route! De route soleil is ook flink om voor jullie. En ik vind hem vanaf Parijs ook een stuk rustiger dan de Route Soleil..
Jamet Louisiana. Liever mijn vrouw met overgewicht dan mijn vouwwagen!

PenH

De A20 is ook erg mooi, heel rustig en maar een klein stukje om. Dus  best een goede optie als je een keertje een andere route wilt proberen. Route Soleil zou ik niet zo snel kiezen.

C5CCV

#5
Wij rijden via de A75, dit vanwege de rust op de weg (voornl. na Orléans), het is voor ons 35km om t.o.v. de route du Soleil; (Tol maakt overigens amper verschil)

bekenden van ons rijden weleens via de A20 en zijn daar erg enthousiast over, echter is dat bijna 70km om

dobunl

Als je geen superhaast hebt zou je ook vanaf Parijs de A77 kunnen nemen tot Moulin en dan doorsteken naar Montmarault of Gannat en dan verdergaan op de A75.
Ik heb daar gereden met weinig verkeer, terwijl er voor Orleans 20 km file stond.

claudia2

hm bijna vertrek....we gaan de a 75 nemen in de hoop dat we de bergen aankunnen.... :X

superkoe32

Claudia2, gewoon op tijd terug schakelen. Wij hebben ook geen al te sterke combi maar uiteindelijk in de 3 toch gewoon boven gekomen. :J

Gaat helemaal goed komen hoor!

erik1972

#9
omhoog maakt nog niet zoveel uit..gewoon op tijd terug schakelen..en de snelheid erin houden!niet onnodig inhalen. Maar het moeilijkste stuk is ná Millau...dan gaat het bergafwaarts! op sommige plekken wel 7,5%!! En dat is een stuk lastiger rijden met een volle vouwwagen erachter.. Er zijn plekken waar ze zelfs van die grindbakken hebben voor vrachtwagens. En borden waarop staat dat je max 50 km/h naar beneden mag met een aanhanger erachter. (bord auto met caravan geld ook voor vouwwagen). Wel opletten maar er is ook een schitterend uitzicht! Over 2 weken rij ik er ook..
Jamet Louisiana. Liever mijn vrouw met overgewicht dan mijn vouwwagen!

claudia2

stress stress...

Alvast een fijne vakantie iedereen !