Inladen Jametic all season, zodra easy acces

Gestart door Jetteke76, maart 14, 2018, 11:51:36 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Jetteke76

Hallo,

We overwegen de aanschaf van een tweedehands Jametic all season 2015. Deze is nog zonder het inmiddels standaard easy acces systeem. Deze heeft twee bedden met lattenbodems

Vraag:
Moet je voor het in en uitladen van de wagenbak (onder het opklapbare bed/lattenbodem) de gehele vouwwagen opzetten?
Of is wellicht het openklappen van de tafel (en het opklappen van het bed) een.optie?

Graag jullie ervaringen?

Alex

Bij die van ons kon de keuken als deur beruikt worden en konden we zo de wagen inladen.
Het is zonder  toestemming van de beheerder van dit forum niet toegestaan, informatie, foto's, nieuwsberichten en/of berichtgevingen die verstrekt worden op enigerlei wijze te verspreiden

ReinierCo

Bij de jametic panorama uit 2014 kon je gewoon de wagen openklappen en het bed omhoog doen met de gehele tent er nog op.
wel even uitkijken als je spullen achterin schuift, het bed blijft net aan openstaan, maar heeft weinig nodig om weer dicht te klappen met het gewicht van de tent erop!