Newbies in VW land

Gestart door kimopo, augustus 03, 2018, 01:58:50 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

kimopo

Hallo allemaal,

Als aspirant vw Jamet bezitters zijn wij volledige newbies en komen we hier vast 'ns rondneuzen maar man, man... wat n boel informatie is hier te vinden, overweldigend gewoon  :?

We gaan morgen kijken naar een Jamet Jametic (?) in de hoofdkleuren groen en wit, blijkbaar is dat een richtlijn om een bouwjaar te achterhalen want die is (nu) niet bekend.
Er staat een los beukenkleurig keukentje in wat volgens zeggen, in het looppad gezet moet worden tijdens het rijden.
Ik heb gezien dat er modellen zijn met blauw wit en blauw beige (model 2003 ?) waar wagenbrede keukens aan het eind bevestigd zijn maar deze waar we nu naar gaan kijken is dan dus blijkbaar van voor die tijd.
De entree van het bed is vanaf de tentzijde wat voor ons best belangrijk is omdat we dat over elkaar heen klimmen niet zo zien zitten.
Een soortgelijke met ditto gordijntjes die ik op internet te koop vond (zie aangehangen foto) heeft de vermelding van 1999 maar geen idee dus of dat model nog met een losse keuken kwam.

Iemand hier die daar wat meer over te vertellen weet ?

Dank u

Leef vandaag, je weet nooit of er nog een morgen komt



Alex


Welkom op het gezelligste forum van Nederland.



Dit lijkt de kleuren stelling van een 1999 jametic
Het is zonder  toestemming van de beheerder van dit forum niet toegestaan, informatie, foto's, nieuwsberichten en/of berichtgevingen die verstrekt worden op enigerlei wijze te verspreiden

martijn82

Welkom hier

Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk


kimopo

Dank voor het welkom.

Het is idd eentje uit 1999

Volgende vragen volgen spoedig want de handleiding is er niet bij.
Bij n vluchtige installatie hielden we iig al enkele onderdelen over die we zo gauw niet konden plaatsen 🙄

Nu op weg naar huis, eerst in de garage zetten en dan verder eerst hier en elders op internet naar informatie zoeken
Leef vandaag, je weet nooit of er nog een morgen komt



jari

Welkom en geniet van de mooie klap momenten
Jevipro

Hemertje


kimopo

#6
Nou dacht ik toch dat er 1999 stond maar nu lijkt t tóch meer 1399 te zijn  :?
Leef vandaag, je weet nooit of er nog een morgen komt



Theu

Het nummer erboven maakt mij denken dat het 1998 is week 07 gok ik.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

kimopo

Uiteraard blijven nieuwe vragen gewoon komen he  :J

Waar staat de 36kg voor die op het (Trigano) plaatje onder 2x 650 staat ?

:)

Leef vandaag, je weet nooit of er nog een morgen komt



kimopo

Citaat van: Hemertje op augustus 05, 2018, 12:06:33 PM
Kijk hier eens rond voor diverse handleidingen

=> https://www.vouwwagenclub.info/forum/index.php?board=153.0

:> Helemaal geweldig die tips hier...


Ondertussen ook een imperial en fietsdragers voor leuke prijsjes gevonden op Facebook Marktplaats... ik kijk uit naar het moment om alles eens goed op te zetten
Leef vandaag, je weet nooit of er nog een morgen komt



Theu

Ik weet het niet zeker, maar het zou de max. disseldruk (kogeldruk) kunnen zijn.
Ik vind 36kg overigens wel laag.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

kimopo

Waar zou ik het na kunnen vragen ?
Leef vandaag, je weet nooit of er nog een morgen komt