Welke gezellige lampjes heb je buiten aan je tent / luifel / vouwwagen hangen?

Gestart door GuVer, augustus 21, 2018, 11:49:30 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 2 gasten bekijken dit topic.

Henny304

Citaat van: Krizz op mei 05, 2019, 10:13:29 PM
Even gegoogeld... live te zien met Hemelvaart in Zeewolde.

Weet iemand toevallig waar je de kaarsen voor deze lamp kan kopen? Ik kan ze online wel vinden, maar dan zijn de bezorgkosten bijna net zo veel als de kaarsjes  :I

DrLivingstone

Er zijn inderdaad campings die je vanaf de maan kunt zien, zoveel verlichting hebben ze aan hun VW of Tent etc. hangen :J :#
En ja, het is misschien niet leuk om te lezen, maar het zijn wel altijd Nederlanders die er een kermis van maken (gecombineerd met zo'n *%@#$ provincievlaggetje: Why?? )
Ik stoor me er niet echt aan, zolang ik er maar geen last van heb.

Wij gebruiken onder de luifel een dimbare Coleman lamp en citronella kaarsjes (alhoewel ik inmiddels het gevoel heb dat die muggen het onderhand lekker vinden ruiken), lekker diffuus licht dus.
En voor naar het toilet in het donker, gebruik ik een Led Lenser P7 met 200 lumen lichtopbrengst en 210m bereik. Mij gebeurd het niet weer dat ik over een idioot geplaatste zwerfkei struikel :#


klapper.

Citaat van: Henny304 op juni 10, 2019, 10:43:26 AM
Weet iemand toevallig waar je de kaarsen voor deze lamp kan kopen? Ik kan ze online wel vinden, maar dan zijn de bezorgkosten bijna net zo veel als de kaarsjes  :I

Ik zou hier even kijken voor iets bij jou in de buurt: https://www.uco-gear.nl/dealers/

Selandus



Citaat van: DrLivingstone op juni 10, 2019, 08:05:03 PM
En ja, het is misschien niet leuk om te lezen, maar het zijn wel altijd Nederlanders die er een kermis van maken (gecombineerd met zo'n *%@#$ provincievlaggetje: Why?? )

Niet recent in Engeland gekampeerd zeker? Die Britten zijn gek op knipperende lampjes in zo veel mogelijk verschillende kleuren. Liefst geflankeerd door van lampjes voorziene  vlaggenstokken van 4 meter hoog met een windvaandel in de top. Zo gek heb ik het hier nog niet meegemaakt ;)

Selandus

Citaat van: Selandus op mei 17, 2019, 10:03:24 PM
Daar heb je een goed punt. Binnenkort staan we weer een weekje op de camping. Ga dan wel eens kijken wat er mogelijk is.
Deze optie is inmiddels al weer komen te vervallen. Zou in principe wel kunnen, al vraag ik me wel af of het doek niet te veel werkt met vocht.
Maar we kregen toevallig van Smitveld pas een dimbare en opvouwbare lamp van Outwell, de  Orion. Mooi gebaar omdat ik een keertje voor niets naar Heemskerk was gereden vanuit Breda, omdat de afspraak voor een reparatie niet goed in de agenda stond.
Dat bleek voor ons het perfecte lampje om een bordspel onder de luifel bij te kunnen spelen, zonder de hele omgeving in het licht te zetten. Zo goed bevallen dat we er ook nog één voor binnen in de tent gaan halen!

kimopo

Manlief kwam net vóór we naar Nijmegen gingen met deze (van de Lidl) aan... op 'n zonnencel

Leef vandaag, je weet nooit of er nog een morgen komt



Klapmoose

Een schopje op dit topic om onze nieuwe lampjes te showen

Verstuurd vanaf mijn DN2103 met Tapatalk


Spiegelbeeld

Vind het eerlijk gezegd niet mooi. Camping wordt een grote kermis met die goedkope Action troep die door Chinese kindjes in elkaar wordt gezet.
Van mij mogen campings al die overbodige lampjes verbieden.

martijn82

Citaat van: Spiegelbeeld op juli 22, 2022, 09:23:26 AM
Vind het eerlijk gezegd niet mooi. Camping wordt een grote kermis met die goedkope Action troep die door Chinese kindjes in elkaar wordt gezet.
Van mij mogen campings al die overbodige lampjes verbieden.
Helemaal mee eens

Verstuurd vanaf mijn SM-A528B met Tapatalk


winnieandbuzz


pwg-van-ej

Citaat van: winnieandbuzz op juli 22, 2022, 11:12:01 AM
Mee eens.
Bij ons hangen ze ook niet... heel soms op het najaarsklapweekend wel :):)


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

SpeedyG

Bij ons wel. Handig in het donker.
Dit jaar nieuwe aangeschaft. Ja van de action!!

Te bedienen met app. Alle kleuren en veel andere mogelijkheden.
Vooral handig om volgens planning in en uit te schakelen.

Verstuurd vanaf mijn SM-A536B met Tapatalk


Tentgevoel

Wij hebben al jaren een gaslamp als hoofdverlichting. Doordat deze lamp warmte afgeeft is het heerlijk zitten onder de luifel. Voor de veiligheid van die tuinsolarlampjes bij de scheerlijnen geplaatst.

metalpe

Wij precies elk jaar minder.
We begonnen enkele jaren geleden met zo'n lichtsnoer met ballen, binnen 5 hanglampjes van decathlon en buiten 1 grote 'lantaan' (zoiets als die petroleumlamp van hierboven, maar dan op batterijen).

Intussen is het lichtsnoer al jaren stuk. De hanglampjes hebben we ook niet meer mee. We hebben dus enkel de lantaarn nog. Die staat buiten op tafel. Als we gaan slapen hangen we ze binnen even op als het nodig is. Wel heeft iedereen een zaklamp in bed liggen.

We hebben niet meer licht nodig. We zitten altijd buiten. We spelen een spel tot het te donker wordt. Daarna gaan we, afhankelijk van de camping, wat wandelen, eens naar een show kijken, of we gaan naar een stadje en als we blijven hebben we alle 4 een e-reader met licht. Vaak zitten we ook gewoon gezellig te praten. Dat alles kan met een enkele lantaarn.  Geen nood aan meer verlichting eigenlijk. Moeten we bij elke verhuis weer opruimen. Hoe minder gedoe hoe beter.
De kerstlampjes en lichtballen en zo hoeven voor mij niet. Eigenlijk niet met Kerst, en dus al helemaal niet in de zomer. We zijn niet zo voor gezelligheid door aankleding en zien het vooral praktisch.

Het stoort me wel niet als iemand anders dat heeft. Elk z'n ding.

Verstuurd vanaf mijn motorola one hyper met Tapatalk


SpeedyG



Citaat van: Tentgevoel op juli 28, 2022, 10:41:17 PM
.... Voor de veiligheid van die tuinsolarlampjes bij de scheerlijnen geplaatst.


Die hebben wij ook. Alleen steeds minder. Deze vakantie is er weer eentje gesneuveld. Nu nog 3 van de 5 over.

Verstuurd vanaf mijn SM-A536B met Tapatalk