De Kampeermarkt stopt ?

Gestart door berriejansen, juli 16, 2019, 02:44:12 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

berriejansen

Hallo, ik hoor diverse verhalen dat De Kampeermarkt in Eindhoven eind Augustus dichtgaat ?

Ze geven nu ook op alles 20% korting, dit doen ze toch anders nooit zo.

Het zou toch niet ......

C5CCV

#1
Toen ik er vorige week was heb ik de vraag gesteld (en vele met mij zoals ik links er rechts hoorde).
Ze geven aan dat ze met een nieuw kassasysteem bezig zijn en dat het teveel moeite kost om alles om te stikkeren ........ op zich een vreemd verhaal want 20% korting op alles wat verkocht wordt is toch wel heel veel geld.

Nu was ik er toevallig vanmiddag nog en hoorde ik iemand na mij aan de kassa de vraag stellen ........ ik vond dat er erg terughoudend gereageerd werd, eigenlijk kwam er geen antwoord.

Op zich een aardige winkel met een zeer uitgebreid assortiment, maar sommige personeelsleden (met name die van het eerste uur) gedragen zich toch wel vreemd en daar voel ik mij niet altijd prettig bij, voor mij een reden om eerder naar Coppens of De Wit te rijden.

berriejansen

In was er ook vanmiddag, ivm de korting die ze geven maakte ik als grap de opmerking, jullie gaan er toch niet mee stoppen.

Daar kreeg ik een redelijk bevestigend antwoord op.

De dame aan de kassa liet zich er verder niet over uit, maar ontkende het ook niet.

Ik zou het jammer vinden, ik ga er altijd graag heen en wordt altijd super geholpen.

Ok, er lopen er een paar tussen die een beetje eigenaardig overkomen, maar daar moet je een beetje doorheen prikken vind ik.
Ook bij De Wit lopen er zo een paar rond.

Vind het jammer, het is nog een echte kampeerwinkel vind ik en niet zo'n "supermarkt/warenhuis" wat de rest in de jaren geworden is.

C5CCV

#3
waarschijnlijk stond ik dan voor je :)


Dat de kampeermarkt gebleven is zoals hij nu is heeft zeker mijn voorkeur en ik ben ook zeker geen voorstander van schaalvergroting en kampeerwinkels met een luxe uitstraling.

Er is daar genoeg personeel die wel heel erg behulpzaam zijn, maar gefrustreerd personeel ..... daar krijg ik een beetje de kriebels van. Ik ben zakelijk ook veel bij verkoop betrokken, weliswaar in de projectensfeer, maar stel mij toch altijd gedienstig en adviserend op. Ik snap best wel dat iemand een slechte dag kan hebben (zal bij mij niet anders zijn), maar met name 1 persoon in kwestie is bijna altijd negatief aanwezig en dat voel je door de hele winkel heen.

berriejansen

#4
Zou kunnen, ik heb deze post daar voor de deur op de parkeerplaats gemaakt.

Je bedoelt toch niet de persoon bij de onderdelen ? :)2]

xray

Alhoewel de prijs niet zo goedkoop was als ze deden voorkomen en de service mwah is imo, is het toch jammer dat die weggaat. Was altijd wel een makkelijke manier om snel wat camping spul te halen. Heb niks gehoord over faillissement ofzo dus dat zal het niet zijn. Zullen ze gewoon veel last hebben van de online winkels?

Verstuurd vanaf mijn SM-G950F met Tapatalk


C5CCV

#6
Citaat van: berriejansen op juli 16, 2019, 03:20:49 PM
Zou kunnen, ik heb deze post daar voor de deur op de parkeerplaats gemaakt.

Je bedoelt toch niet de persoon bij de onderdelen ? :)2]


Nee, die 'oudere' ietwat luidruchtige dame (ik zou zomaar denken dat zij een van de eigenaren is); op zich is ze wel behulpzaam, maar toch voel je de frustratie er vanaf druipen en alles voelt alsof elke moeite die er voor gedaan moet worden teveel is. En wie weet, misschien zijn ze ook wel moegestreden.

C5CCV

Citaat van: xray op juli 17, 2019, 09:08:42 AM
Alhoewel de prijs niet zo goedkoop was als ze deden voorkomen en de service mwah is imo, is het toch jammer dat die weggaat. Was altijd wel een makkelijke manier om snel wat camping spul te halen. Heb niks gehoord over faillissement ofzo dus dat zal het niet zijn. Zullen ze gewoon veel last hebben van de online winkels?

Verstuurd vanaf mijn SM-G950F met Tapatalk


Het is nog niet gezegd dat ze gaan stoppen ...... (hoewel ik het zelf ook wel vermoed);




Koenta_kinte

Er is al veel 'op' zag ik net. Bijvoorbeeld bij de stoelen. Maar wat ik nog moest hebben, een tarp met stokken, hadden ze nog. Voortaan dus de Wit maar want Coppens in Best vind ik ook niks.

berriejansen

Waar zou je in de buurt nog meer terecht kunnen in een beetje "leuke" tent, niet zo'n groot warenhuis ?

Rogubein in Westerhoven, is alleen best klein.
Bax in Bergeijk is ook niet mijn favoriet.

Nog alternatieven ?

g11ling

Zou het wel jammer vinden. Als ex-Eindhovense kwam ik er nog steeds wel eens. Voor kampeerders mag er ook wat te kiezen zijn toch?
Ik klap, jij klapt, wij klappen

Hemertje

Citaat van: berriejansen op juli 17, 2019, 06:45:06 PM
Waar zou je in de buurt nog meer terecht kunnen in een beetje "leuke" tent, niet zo'n groot warenhuis ?

Rogubein in Westerhoven, is alleen best klein.
Bax in Bergeijk is ook niet mijn favoriet.

Nog alternatieven ?

Rogubein doet toch ook niets meer tegenwoordig?

En Bax is 10x erger dan de Kampeermarkt, daar krijg je gratis garantie tot aan de voordeur erbij... wat een lompe gasten daaro

Hemertje

De Kampeermarkt in Eindhoven stopt inderdaad zo heeft een vriend van ons afgelopen zaterdag te horen gekregen aan de kassa. 

De eigenaresse van 77 die er nog dagelijks rondloopt vond het wel genoeg geweest en ze heeft geen opvolging, vandaar dat de winkel dit najaar stop was de mededeling

Gevolg alles moet weg met 20% korting!

h2o

Ben er zaterdag geweest en qua stoelen e.d. war er al niet veel meer.
Was nog wel veel aanbod kleding en schoenen en dat soort dingen voor de liefhebber.
Kreeg op alles inderdaad 20% korting.
When I die, I want to go peacefully like my Grandfather did, in his sleep -- not screaming, like the passengers in his car....