Cocoon aangekocht; grote beurt keuken

Gestart door LVM79, november 24, 2021, 09:19:35 AM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

LVM79

Goeiemorgen,

Mijn naam is Lammert en ik lees al enige jaren mee op het forum.
Al jaren gaan we met een  Alpenkreuzer op vakantie, maar door aanhoudende problemen met lijf en leden valt het me de laatste paar keer zwaar om deze wagen in- en uit te klappen.

Afgelopen zomer stonden we naast een kampeerder met een Flyer uit 1986, en zo is het Holtkamper balletje gaan rollen. Op de kampeerbeurs geweest en uitvoerig de HK's bekeken, en de verkopers het hemd van het lijf gevraagd.

Toen op zoek naar een goeie occasion, nieuwe kan ik niet betalen  ::). Ondertussen een Cocoon XL uit 2015 aangekocht in nette gebruikte staat.
Hij staat nu een week op de stoep en gisteren vond ik de tijd om de keuken eens open te maken eens zorgvuldig te bekijken hoe de stand van zaken is.

Zoals verwacht in nette, gebruikte staat, echter de kookplaat kan wel wat aandacht gebruikten. Het lijkt erop dat de vorige eigenaren iets met de schanieren hebben gerommeld.
Ik heb ondertussen al eens gekeken naar reserve onderdelen voor dit type kokplaat van dometic, maar die prijzen zijn echt astronomisch hoog. Dat wordt dus repareren.

Hiervoor zou ik geholpen zijn met een duidelijke foto van de onderzijnde van de glasplaat, waarop te zien is hoe de schanieren aan de glasplaat bevestigd zijn.

Iemand die een HK met de masterclass keuken bij huis heeft staan en mogelijk een kiekje kan schieten? :P

Alvast bedankt.

Ps; ik zie veel mooie/goeie ideeën hier over het gebruik en inrichting van HK's.  Als je van een ander merk komt is dat toch even opnieuw orienteren  :)

OhPeeCee

Onderdeel van de wit in Schijndel. Volgens mijn idee zit de glasolaar met een inbus en moer vast

Als je in de buurt woont van een VW specialist of de Wit kan je altijd even gaan kijken. Die van ons staat in de stalling. Succes.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Yona

Gefeliciteerd met jullie Holtkamper Cocoon.
Zelf nog geen Holtkamper en dus geen tip.
Heel kampeer plezier
Holtkamper Aero 2022 • Cabanon Mercury deluxe 2016-2021 • Baco 4000 tent 2014-2015 • Daarvoor vliegen naar waar het maar warm is.

muis

#3
Gefeliciteerd en veel  kampeerplezier :> :>

spikehome

Gefeliciteerd en veel plezier met je cocoon

martijn82

Gefeliciteerd met jullie vouwwagen

Verstuurd vanaf mijn SM-A505FN met Tapatalk


femkeklomp