Gezocht: bermkeuken aansluiting

Gestart door Orange Giant, oktober 05, 2023, 04:12:49 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Orange Giant

Ik heb recent een (oude) Jamet Arizona uit 2005 overgenomen. Hier zit een 7-polige aansluiting vanaf de vouwwagenbak naar de bermkeuken. De stekker daarvan is nogal versleten, hij werkt nog wel maar elke keer flink rommelen voordat ik hem aan de praat krijg. Dus graag wil ik hem vervangen. Weet iemand waar ik een dergelijke stekker kan krijgen? Bij De Wit in Schijndel hebben ze deze aansluiting niet meer.

getiem

Weten ze het bij Jamet zelf ook hoe deze heet? Is het een jamet specifieke of toch generieke aansluiting die elders te krijgen is.
info@jamet.nl
Kamperen met de wouw-factor

GuustFlater89

Ik zou overwegen om deze te vervangen door een gewone 7 polige aanhanger stekker en contactdoos. Veel nieuwere vouwwagens hebben dit ook zo.
Cabanon Malawi 2.0

Jon

Combi Camp Country 2016, daarna de Waard Kuifmees, nu even niets. September '24 test van de Shelter.

xray

andere dealers bellen/mailen. Onze TRigano heeft dezelfde stekker dus neem aan dat een dealer in de buurt die wel heeft. VWS inBoxtel of in Echt zit er ook 1 dacht ik?

OhPeeCee

Is een multikabel aansluiting die ook in auto's wordt gebruikt. Kijk eens bij Brezan op de site. Denk dat een kabeltje vernieuwen er ook wel aan zit te komen


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

f2ride2001

AlpenKreuzer Prestige 1991

Orange Giant

Dank allen voor de reacties. Ik ga voor the-time-being de aansluiting vervangen, met de connector zoals f2ride2001 de link voor gaf. Maar op termijn zal ik de aansluiting in zijn geheel vervangen en een reguliere 7-polige aansluiting maken. Nog wel even puzzelen hoe en waar ik die dan praktisch maak (niet aan de onderzijde waar hij beschadigd kan raken door drempels, aan de zijkant lijkt me ook niet praktisch. Dus dan moet ik in de bank van de bak en de achterzijde van de bermkeuken iets maken.....)

OhPeeCee

Succes.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Theu


Bij de raclet Safari die wij hebben gehad heb ik die modificatie ook ooit gedaan. En dat paste precies op de chassis balk ter hoogte van de rode pijl. Daar kwam hij netjes onder de keuken uit. Evt. met een metalen plaatje ertussen als deze balk te laag zou zijn. Op deze foto zit de originele stekker nog.