Welke regio France Wordt het?

Gestart door Madonome, mei 08, 2012, 10:06:13 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Henk CC

Wij gaan naar camping La Rochette*** in Guillestre. In det departement Hautes Alpes. Een mooie streek met veel bergen.

Angel

van de zomer via de een weekje Ardeche richting anderhalve week middelandse zee (Agde)

Wkmp

Hee leuk !!

Laat wel even weten hoe het is geweest, missschien wat tips over een leuke rustige plek ?  KK

Groet Werner

Wkmp

Citaat van: Angel op mei 09, 2012, 03:48:21 PM
:off Nou ja zeg wij zijn vorig jaar voor het eerst weze kamperen en zijn we dus naar soleil fruite

en volgende week gaan we naar Pierrefitte sur sauldre in de loire , camping des alicourts

Hee leuk !!

Laat wel even weten hoe het is geweest, missschien wat tips over een leuke rustige plek ?  KK 

Groet Werner

Angel

Wij zijn er om 2 redenen naar toe gegaan.

1 de schoonouders komen daar in de buurt een paar dagen langs (die wandelen naar Santiago de compostela)
2 met kids van 2 en 4 wilde we een camping met zwembad, maar ja als ik het weer in de gaten hou kan ik de zwembroeken wel thuis laten helaas. We hebben voor 10 nachten geboekt, maar als het weer echt tegen zit zijn we waarschijnlijk na een week weer thuis helaas..

Lien

Verschillende maar in ieder geval Provence en Verdon.

Gulpje

Citaat van: Lien op mei 09, 2012, 07:18:35 PM
Verschillende maar in ieder geval Provence en Verdon.
Verdon is inderdaad prachtig, nu 3 keer geweest maar blijft leuk.  :)

retteketed

nog even, een 2,5 week wachten...

en dan...richting de drome & ardeche....
een camping hebben we niet gereserveerd (geen hoogseizoen) een aantal  in de favorieten gezet.
dus moet wel lukken.
ik denk dat we 2 of 3 campings aandoen....
mhmhm, nog even dus....

Lien

Citaat van: Gulpje op mei 09, 2012, 08:10:42 PM
Verdon is inderdaad prachtig, nu 3 keer geweest maar blijft leuk.  :)
Welke camping(s) zijn jullie geweest? Misschien iets voor ons? Liefst geen disco.

Gulpje

Wij hebben nooit in de verdon zelf gestaan, altijd in het voorseizoen richting de kust. In het hoogseizoen voor mij te druk aan de kust.
Waaronder Domaine de Bergerie in Vence, dat vond ik een hele gezellige en mooie camping. Niet klein, maar oogt niet groot door de bosplaatsen. Toen vooral voor rustzoekers, geen poeha. Ook in Roquebrune en Ramatuelle gezeten. Voor het voorseizoen daar prima, maar te druk voor ons voor het hoogseizoen.
Mijn broer heeft in Greoux les Bains gestaan en was hier heel tevreden over. Dit is iets onder het lac st Croix. Ideaal voor uitstapjes in de Verdon en niet druk. Ook cote d'azur is een keertje te bezoeken.

djaanhetrot

Vorig jaar zijn we naar normandie geweest, vlakbij cherbourg, in een huisje/mobilhome.
Dit jaar voor het eerst met de vouwwagen naar les sables d'olonne in de vendee.  ;)
nog 6 weekjes, we hebben er zin in..



weep

Pyrénées-Orientales vond ik erg mooi. Wel een fiks eind rijden. En ook de omgeving van Avignon, vooral als je richting de Luberon gaat zit je midden in de Provence. Franser kan het niet (vind ik tenminste). Ik las ook Vence als tip: ook een geweldige plek, al zou ik er met  met kinderen in het hoogseizoen niet zo gauw naar toe gaan.

dorus_jolan

wij gaan dit jaar naar languedoc/rousillion naar camping le brasillia.
Eind augustus pas dus nog even wachten maar we hebben net een weekje nederland gehad dus moet te doen zijn.

herowebe

Wij gaan naar de Languedoc Roussillon, departement Gard!
Naar het plaatsje Anduze, camping Cevennes-Provence.

davinci

Dordogne: www.lapelonie.com

2 jaar geleden ook naar de Dordogne geweest: www.peneyrals.com in een huisje/chalet. Nu voor het eerst met de klapper 2,5 week: we hebben er zin in!!