Vouwwagenclub.info

(Openbaar)Vouwwagenclub info => Vouwwagenclub.info meetings => Topic gestart door: mr4hughz op juni 07, 2009, 08:15:15 PM

Titel: resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 07, 2009, 08:15:15 PM
Post hier je ervaring van het klapweekend 2009



Het volledige verslag is met foto's te lezen op het verslag (http://klapweekend.vouwwagenclub.info/verslag2009.html)
dit verslag zal alles bevatten vatten van de mensen die geweest zijn en de ervaringen. en foto + film/animatie verslag

Verder zal je hier lezen hoe het ervaren is de reacties (deze zullen ook in het verslag hierboven verwerkt worden)

een (aftrap) verslag van ons weekend was:

intro
Omdat dit ons eerste weekend is via deze site, wisten we nog niet van de hoed en de rand.
het idee was
- Gezelligheid
- Idee-en uitwisselen
- een nuttig uitje (inkopen doen voor de vakantie zoals missende dingen of opgedane idee-en tijdens het weekend)
- vrijheid
- gemeenschappelijk intresse (de vouwwagen)

De (voor)organisatie
Uit de enquete bleek dat midden nederland, maar vooral regio arnhem wel zeer intressant was, en de datum na pinksteren ook wel
zeer geschikt was.
Nu nog de camping

De camping
Hoewel de camping Boomans (http://www.campingboomans.nl) niet superveel plaatsen had is het een topper onder de campings zeker met kinderen die raad weten met zand,water en trampolines.
We hadden een mooi veld met losse picknick banken en een schuur als uitwijk indien het "nat" mocht worden
En het lag 7 a 8 km vanaf Obelink
Met broodjes service (afgeleverd bij de tent)

Onze kinderen en de aanwezige klappers waren unaniem, dit is zeker een camping om te bezoeken waard. (heb je fietsen bij kan je mooi fietsen in de omgeving)
En er zit over de grens een mooi zeer nieuw (1 jaar oud) duits tropisch zwemparadijs.
De spar zit om de hoek en wifi voor de liefhebber.

de dagen ervoor
Het eerste aanwezige lid (RichardB) had zich genesteld op de camping het weekend ervoor en heeft daar de omgeving goed verkend (wij danken u zeer !)
Donderdag kwam ik ter plaatse met redelijk goed weer.

het klapweekend zelf
De aanwezige vouwwagens waren (niet in volgorde van aankomst:
- 2x trigano Odysee
- Roadmaster Family S
- Holtkamper Flyer Expedition
- Europacamp
- Jamet ...
- La boheme Maxi

De eerste officiele aankomst was helaas wat nat, en werd dus voorzien van koffie totdat het droog was om op te zetten, hierna arriveerde de rest
druppelsgewijs.
na kennismaking en een plek gevonden te hebben werd er heftig geklapt met de vouwwagens. bij sommige moest het zweet nog uitbreken na afloop en bij de ander
was er wat transpiratie zichtbaar. Er werd gepuzzeld en gehamerd en er zaten mensen te kijken/ genieten van hun arbeid en van anderen.
De kinderen hadden snel vrienden gemaakt en hadden direct de speeltuin gevonden. (vreemd genoeg) Zelfs de jongste (bijna 1 jaar) werd meegetrokken de trampoline op

rond etenstijd, was iedereen klaar en werd er apart gekookt maar door de bijelkaar geschoven picknick tafels werd er gezamelijk gegeten.
Wonder boven wonder was er Pannekoekmix, Beslagkom, Poedersuiker en een grote (skotel) plaat waarop pannekoeken gebakken konden worden.
Dit leverde feest op bij kinderen en ouders (die getrakteerd werden, nadat de koters natuurlijk ook eerst zelf voorgeproeft hadden ;)) afwas was zo gedaan.
Als iedereen wijn, bier, koffie en versnapperingen op de tafels zet tja dan kan je dus ook natafelen tot 00:00

De volgende dag waren er niet 1 maar 2 jarig Er werd gezongen, een tent was versierd met balonnen,
Sharon werd 1 jaar en Petra dat was een dame dus daar vroegen we de leeftijd niet van.
een groepje vrouwen ging de AH leegroven voor BBQ spullen en vertrokken in 1 auto.
Om 12:00 was ongeveer de planning naar Obelink te verplaatsen maar er kwam nog een klapper en een forum lid die ook zou blijven BBQ-en
Dus dat werd 1:30 voordat we vertrokken.
Nadat de colone auto's geparkeerd was en bij de ingang was  
was het 1:45 we zouden 2:45 verzamelen voor de koffie die Obelink ons ter beschikking had gesteld.
Ik was alleen niet op de hoogte dat Obelink IETS was uitgebreid. Dus dat werd 3:30
Op de retour weg begon het helaas te miezeren wat overging in regen.
Bij terugkomst had ik helaas een persoonlijk (stom) ongeluk mijn luifel was terug geklapt op de voortent en een gat midden in de tent. een stukje
opstrijk tentdoek + geleende strijkijzer van de camping was hij weer waterdicht.

Maar geen Nood de camping had een schuur waarvan we gebruik mochten maken, 4  gas BBQ's en wat eigen tafels + stoelen verplaatsingen later
hadden we een uitzoek banket van vlees, salades, sauzen iedereen had wat mee en zoals altijd was er ook wat over.
Wederom genot alom.
Na/rond de afwas was er besloten om een groepsfoto te nemen (2x zelfontspanner ! =2x slim !)
En daarna was het tijd voor Sharon der traktatie + koffie die wederom overal vandaan kwam

De enige vrees was dat wegens het natte weer er nat ingeklapt moest worden.
Gelukkig was het zondag mooi weer tot vertrek en zagen we ineens wat karren terug verschijnen.
Na sticker plakken werd er afscheid genomen.

Jongens en meisjes en Heren en Dames,
De organisatie weet dat iedereen op zijn manier genoten heeft en zoalang dat gehandhaafd word zal dit een terug kerend event worden.

Het motto zal altijd zijn:
accepteer elkaar, geniet,deel, en het schema is een lijdraad geen moeten maar alles Mag zolang het maar gezellig voor jou en de rest is!

mens van dit jaar en toekomstig
het was lekker dwangloos maar niet ongeregeld deze sfeer was het hele doel !



Erna

Er zijn al geluiden voor een "afsluitweekend" (http://forum.vouwwagenclub.info/index.php/topic,3116.0.html)

en de intresse is groot voor volgend jaar, nu kan jij ook mee !! enige voorwaarde is
voel je niet gedwongen als je anders denkt of wilt doen







Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Klavertjes op juni 07, 2009, 08:22:56 PM
Pffft, tja 'n heel verslag zover ben ik nog niet, maar dat we genoten hebben en dat het gezellig was da's duidelijk!

Hier ook nog ff de link naar onze foto's:

http://s660.photobucket.com/albums/uu324/valeriek2712/Klapweekend%205-6-7%20juni%202009/?albumview=slideshow
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: muis op juni 07, 2009, 08:29:40 PM
Leuke foto's  :#
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Richard op juni 07, 2009, 09:09:06 PM
http://klapweekend.mijnalbums.nl/

Alle foto's vanuit de camping Aalten Tjonge wat een fun zeg....en het weer dan weer weer beregoed weer.
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 07, 2009, 09:13:12 PM
zeker leuke foto's Klavertjes & Richard .. nu vraag ik me alleen af welke idiooten s'nachts bomen aan het zagen waren ;)  :H :H :H

Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: panevino op juni 07, 2009, 09:23:33 PM
De foto's zijn HEEL mooi gelukt bij jullie! Ik ga eerst even de leukste foto's uit jullie albums plukken om ze in mijn eigen archief op te slaan :)

Bij onze foto's zitten ook wel een paar leuke. Ik ben nog aan het verzinnen hoe ik ze toonbaar maak....
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 07, 2009, 09:26:12 PM
mijn album (zoals richard)  is goedkoop en zeer makkelijk
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: muis op juni 07, 2009, 09:30:55 PM
Op hyves vind je onze foto's  :#
http://vouwwagen-club.hyves.nl/




Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Richard op juni 07, 2009, 09:33:07 PM
Citaat van: mr4hughz op juni 07, 2009, 09:26:12 PM
mijn album (zoals richard)  is goedkoop en zeer makkelijk

pss  gratis :H :H :H
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: lucienne op juni 07, 2009, 09:35:58 PM
Wat een leuke foto's allemaal! ik heb er maar een paar genomen ben helaas niet zo'n fotograaf ???
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: panevino op juni 07, 2009, 09:44:18 PM
Nou lucienne, hier nog iemand die daar neit zoveel kaas van gegeten heeft hoor. Ik heb er wel een paar gemaakt, maar dat zijn meer van die moment-foto's met de telefoon :)

Ondertussen heb ik onze foto's online gezet. Om nog een beetje bij te blijven bij de schitterende foto's hiervoor, heb ik het een en ander opgeleukt met wat commentaar :)


http://suusenmarcel.panix.nl/Suusenmarcel/Onze_albums/Paginas/1e_Vouwwagenclub.info_weekend.html (http://suusenmarcel.panix.nl/Suusenmarcel/Onze_albums/Paginas/1e_Vouwwagenclub.info_weekend.html)
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: muis op juni 07, 2009, 09:51:56 PM
 :# leuk  :J
Titel: Re:Het grote chat topic.
Bericht door: Alex op juni 07, 2009, 09:58:25 PM
Ik ga brood smeren en dan nog een wasje in de machine gooien en naar bed.
Morgen weer vroeg op om naar mijn werk te gaan .:(
Morgen schrijf in mijn verslag wel.
Annemiek is huilend naar bed gegaan want ze mist haar vriendinnetjes van de camping zo.
Wat een indrukken, wat een gezelligheid, wat een redelijk klapweer, wat een camping, wat een weekend, wat een hartelijke gezellige spontane vriendelijke en vooral maffe mensen hangen hier rond zeg.
En wat ben ik blij dat ik het forum 3 jaar geleden heb opgezet.


Zo en  nu slapen.



Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: fish op juni 07, 2009, 10:06:16 PM
Leuke foto,s :J :J :J :J
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: HarryV op juni 07, 2009, 10:10:16 PM
Helemaal mee eens  :) :) :)
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 07, 2009, 10:44:36 PM
we gaan wel voor iets minder regen volgende keer :) hadden we dit keer ook niet besteld
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: screech op juni 07, 2009, 10:57:57 PM
Inderdaad erg leuke foto's. De sfeer zat er lekker in! Dus eigenlijk een 'live-forum-chat' van drie dagen lang.  :#
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: screech op juni 07, 2009, 11:02:55 PM
ik lees graag de recensies en de foto's van het weekend. Maar ga nu eerst pitten, en dan morgen weer vroeg op om te werken, maar daarna. Lezen, lezen, lezen, kom maar op!!!
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 07, 2009, 11:04:43 PM
Citaat van: HarryV op juni 07, 2009, 10:10:16 PM
Helemaal mee eens  :) :) :)

en

Citaat van: screech op juni 07, 2009, 10:57:57 PM
Inderdaad erg leuke foto's. De sfeer zat er lekker in! Dus eigenlijk een 'live-forum-chat' van drie dagen lang.  :#

jullie hadden er kunnen zijn ..dus volgende keer komen :)

dan kan deze ipv op de foto showen ook eens echt iets doen :P he's got tha tools

(http://i660.photobucket.com/albums/uu324/valeriek2712/Klapweekend%205-6-7%20juni%202009/DSC_0018.jpg)


dus marcel.s volgende keer  weetje wat je te doen staat :P


o en Maika  is voor de
(http://i660.photobucket.com/albums/uu324/valeriek2712/Klapweekend%205-6-7%20juni%202009/DSC_0020.jpg)

Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: lucanza op juni 08, 2009, 11:02:09 AM
Volgende keer gaan er enkele Belgen ook mee!! :J :J :J







:zw
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: lucienne op juni 08, 2009, 12:01:52 PM
Ja natuurlijk hoe meer zielen hoe meer vreugd :)
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Didi op juni 08, 2009, 02:03:18 PM
Het beeld wat de fotoos geven is wel dat het inderdaad leuke bedoening was......

Als er in het najaar iets georganiseerd wordt ga ik eens goed bekijken of we ook kunnen komen.......De wagen van PaneVino stond daar zo alleen..... ;)
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 08, 2009, 05:15:07 PM
start post even aangepast met kleine updates en wat netter
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: narnia op juni 08, 2009, 05:33:10 PM
leuke foto's
heb wat gemist zie ik.,... ;)
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Klavertjes op juni 08, 2009, 07:13:27 PM
Leuke foto's ook van Richard en Marcel, thanks! Heb er nog een aantal genoteerd die ik ff op de PC wil opslaan!

En tja, iedereen die hier zegt 'ik heb wat gemist geloof ik', dat klopt haha!

Volgende x dus 'n véél grotere groep klappers lijkt mij als ik de reacties zo peil!
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Rinus op juni 08, 2009, 08:53:30 PM
Inderdaad leuke foto's.
Wij hadden ook wel willen komen, maar we vonden het toch iets te ver rijden vanuit Hillegom (bollenstreek, Zuid Holland).
Hoop dat het een volgende keer iets centraler kan, maar wil daar geen discussie over starten, als het niet kan, dan kan het niet.
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: panevino op juni 08, 2009, 09:04:28 PM
Te ver rijden vanuit Hillegom??? Je had bij me aan kunnen haken, want ik woon aan de andere kant van de ringvaart , in Nieuw Vennep. :) De reis viel me nog mee, want ik deed er 2:15 over om er te komen...

Dat valt best mee voor een hoop plezier en fun :)
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 08, 2009, 09:52:48 PM
PaneVino, Klavertjes en RichardH ik zou graag de foto's willen hebben in orgineel formaat (ook mislukten als je die nog hebt of niet op de site)
ik wil een filmpje met wat animatie gaan in elkaar knutselen

dvd  met een verhaaltje is leuk als aandenken "timeline" verhaaltje als het bevalt wil ik het ook gebruiken voor iedereen

wat we ook kunnen doen is een hema fotoboek .. daar kan je de groeps foto als frontje gebruiken en de rest van de foto's als pagina vulling (met achtergrond)

ik zal mijn foto's ook nog online zetten

de filmpjes die ik gemaakt heb zijn bedoelt als "foto's als daar ruimte is op de dvd dan zet ik ze orgineel er ook nog bij
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Richard op juni 08, 2009, 09:56:38 PM
Citaat van: mr4hughz op juni 08, 2009, 09:52:48 PM
PaneVino, Klavertjes en RichardH ik zou graag de foto's willen hebben in orgineel formaat (ook mislukten als je die nog hebt of niet op de site)
ik wil een filmpje met wat animatie gaan in elkaar knutselen

dvd  met een verhaaltje is leuk als aandenken "timeline" verhaaltje als het bevalt wil ik het ook gebruiken voor iedereen

wat we ook kunnen doen is een hema fotoboek .. daar kan je de groeps foto als frontje gebruiken en de rest van de foto's als pagina vulling (met achtergrond)

ik zal mijn foto's ook nog online zetten

de filmpjes die ik gemaakt heb zijn bedoelt als "foto's als daar ruimte is op de dvd dan zet ik ze orgineel er ook nog bij


in orgineel formaat!!! is een sd kaartje :H I: ( zal alle foto's op mijn album zetten) stuur je wel een pb als het zover is.
klik op de foto's in mijnalbum voor org formaat...


Greetzz Richard BBBBBBBBBB geen HHHHHHHH  :** See you
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: panevino op juni 08, 2009, 10:20:41 PM
ze staan in :

http://panevino.panix.nl/voor_victor/

GET ze er maar uit :)
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 08, 2009, 11:07:35 PM
baluh ik heb maar een paar foto's zie ik net. .. ik wacht even totdat ik de tijd heb gehad om de camera aan te sluiten en daar wat leuk plaatjes uit gehaald heb ..

Titel: Het verslag van Alex
Bericht door: Alex op juni 08, 2009, 11:13:47 PM
Ik wil eerst beginnen met iedereen te bedanken die er is geweest.
Ook de achterblijvers die ons moreel hebben gesteund bedankt. (maar wat hebben Julie iets gemist zeg :P)
Tjonge wat hebben we genoten en nog zitten we na te genieten.


Victor wist het al wel maar ik ben niet echt iemand die zomaar naar zoiets zou gaan raar maar waar.
Hij lult makkelijk en schreeuwt er lustig oplos maar als het om zoiets gaat dan is Alex echt niet haantje de voorste.
Maar ik ben blij dat we (Bonny en Alex) het hebben doorgezet en in de auto zijn gaan zitten.

1 iemand vond ik wat minder, wie dit is?
Die zal het wel weten als hij/zij het verslag uit heeft gelezen. :P


Om 12:00 had ik de auto en klapkar klaar staan voor vertrek.
Zo kan het ook PaneVino ;) hoef je ook niet te wachten tot je vrouw klaar is met inpakken. :P
toen de vrouw van haar werk kwam en de kinderen van school gauw even iets gegeten en vertrokken.

De rit viel ons mee.
Ik had gerekend op 3 uur maar dit bleken er maar 2 te zijn.
En tja dan kom je de receptie binnen en wat liggen daar echte flyers (nee niet van Holtkamper)van ons clubpie.
Wist gelijk dat ik goed was.
En dan rij je het veldje op en staan er gewoon echte vouwwagens uitgeklapt wat een mooi gezicht.
Even iedereen gedag zeggen want tja dat staat wel zo netjes. ;)
Het ijs was trouwens erg snel gesmolten en voelde me erg snel thuis tussen die rare mensen die ook een vouwwagen blijken te bezitten.


Nou het echte werk kon beginnen.
Even in overleg met Victor (wie anders ;)) een leuk plekkie opgezocht.
En toen zou ik ze wel even een poepie laten ruiken.
Bonny en ik in de startblokken om die domme holtkamper te laten zien hoe het ook kan.
Dus wij aan het opbouwen en in een strakke 2 uur stond de wagen er en wat zegt die Holtkamper (noem geen namen van de bezitter) nu weten we wie de prijs heeft voor de langzaamste vouwwagen. :(

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-NFRJKSRK.jpg)

Nou dan ga ik maar even kijken waarom de kinderen ons zo lang met rust laten tijdens het uitklappen.
Ja zo kan ik het ook gewoon 2 trampo's en zandbakken met een afdak en dan ook nog eens water in de speeltuin.
Ik ben nu nog bezig met de was. :(
Dus dat ging ook goed, ze werden zo vriendjes en heb weinig gemopper van ze gehoord.

(http://www.mijnalbum.nl/MiniFoto-QUE7RYCT.jpg)
De dames hebben zich vermaakt hoezo leeftijd verschil. :?

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-FAVPSHQN.jpg)

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-8HSGSXPO-1.jpg)

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-HEJJDKSD-1.jpg)


Nou eindelijk de jamet stond en de picknick bankjes stonden al tegen elkaar dus hadden we een gezellige stamtafel gekregen.

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-QE8FDMJT.jpg)

Op Victor zijn lijstje zal toen wel hebben gestaan dat het tijd zou zijn om te eten. ( of zouden we toen al uitlopen. :P)
Iedereen ging naar de wagen om het eten klaar te maken en wij deden een verschrikkelijke ontdekking we hebben geen borden bij ons.
En laten wij nou niet in toeval geloven  :** dus wisten we meteen wat er gekocht moest worden bij Obelink.
Borden geleend bij de buurtjes en we konden ook iets eten gelukkig.
Victor had via het forum gevraagd om pannenkoekmix en wat blijkt hij is ook nog een echte koekenbakker . :P
Hij is de held van de kinderen geworden.

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-O6E3UGS6.jpg)

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-GYGXSXQC.jpg)
Mag ik nog wat suiker.

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-UV4CDHSB.jpg)
Kijk mam voor jou.

We hebben toen nog lang na zitten tafelen Victor dacht 12:00 maar het was stiekem 01:00 volgens mij(of zou er 12:00 in zijn planning hebben gestaan. ;)
Wat was die nacht trouwens koud brrrrrrrrrr Nel bedankt dat je ons voor gek verklaarde toen we het hadden om in mei te gaan.

Dag nummer 2.

We hadden dus een uitje op de programma staan naar obelink in de middag.
Maar dit werd even wat later dan geplant want tja er moest ook nog vlees gehaald worden.
De vrouwen in de auto die later terug kwamen dan sommige kerels voor ogen hadden volgens mij.
Nou daar ging de optocht naar Obelink.
Wat een grote winkel zeg de tijd die we voor ogen hadden bleek dus al gauw te kort maar uiteindelijk waren we allemaal platzak.
Ik had voor ons allemaal een gratis koffie/thee geregeld dus die ging er ook wel in.
Heb ook een ander presentje gehad maar die doe ik in de pot voor een volgende keer als we een prijsje nodig hebben.

En toen ja toen kwam de bbq.
Laat het net een klein beetje gaan regenen. :(
Dit was snel opgelost want we mochten in de schuur van de camping waar ook nog eens een koelkast stond top.


(http://www.mijnalbum.nl/Foto-OY8TUMJ6.jpg)

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-HKISM88A.jpg)

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-DC6PXCTM.jpg)


Dag nummer 3.

Het afbreken.
De zon deed er wat lang over om door te breken maar is gelukkig toch goed gekomen.
En wat bleek de jamet deed er niet zolang over om ingeklapt te worden wat een openbaring voor sommigen. :P
Maar het leek wel leuk al die mensen die op hun eigen manier inklapte geen 1 deed dit het zelfde volgens mij.



Al met al een top weekend die wij zeker weer zullen overdoen.
Dan hoop ik dat er nog meer mensen kennis willen maken met een groep klappende mafkezen.
En let op we doen hier ook aan de zelfde moto als op het forum Door en Voor leden.
Met daarbij niks hoeft alles mag als het maar leuk is en dit geld voor iedereen.



(http://www.mijnalbum.nl/Foto-H6O4GADI.jpg)

(http://www.mijnalbum.nl/Foto-SMU7AUPX.jpg)








(http://www.mijnalbum.nl/Foto-K4HJ47KZ.jpg)

Toen was het voorbij.




Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: fish op juni 08, 2009, 11:19:28 PM
Leuk verslag Alex :#
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: panevino op juni 08, 2009, 11:22:02 PM
Ik vond de prijs van 'mooist bezwete shirt' er nog eentje die voor interpretatie vatbaar was ... Met je eigen verslag verklaar je je feitelijk zelf als langzaamste klapper van het weekend...

Maar ja, je zegt zelf al dat je niet in toeval geloofd... Dan is er vast een relatie tussen 'langzaamste klapper' en 'gezelligste klapper'. Ik heb me namelijk MEER dan goed vermaakt afgelopen weekend! (Getuige de een na laatste foto, waar we samen opzitten) Dank!

De 'traagste inklapper' .. daar moeten we het nog eens over hebben, want ik kreeg ZEER sterk de indruk dat jij expres de boel liep te rekken! Ik heb mijn best gedaan om als ALLERLAATSTE klaar te zijn, maar als jij dan, tot op het punt dat je de camping afrijdt, het zeil eraf of de klep open laat. MAN! Je was gewoon op zoek om ERGENS die holtkamper 'te pakken' :)

Ik hoop trouwens ten stelligst dat je je gevoel, over het verschijnen op bijeenkomsten , hebt bijgesteld, want ik heb jouw aanwezigheid en zeker die van Bonnie. meer dan op prijs gesteld! Ook hiervoor dank.


PS.
De avond-4-daagse ging vanavond  wel HEEL moeizaam bij een niet nader te noemen klein kindje (op de derde foto) :-\ Hier geloof ik ook niet in toeval... (Misschien nog een klein beetje vermoeid???)  :J
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 08, 2009, 11:27:05 PM
ach alex de boheme is ook geen snelle klapper, ons record staat op 4 uur geloof ik we waren de eerste klapper die arriveerde bij een groep en de laatste die klaar waren ..  dus ...

mooi verslag  !!

die avond vierdaagse opmerking Marcel .. ? die vatten we niet ..
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: muis op juni 08, 2009, 11:47:16 PM
Leuk verslag Alex. In Nieuw-Vennep iedereen succes met de avond vierdaagse en heel veel plezier. Hier al weer twee weken geleden, we duimen voor mooi weer.  :#
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: panevino op juni 08, 2009, 11:51:25 PM
Dank je wel muis!

Als je goed naar het gezicht van het kleine mensje kijkt, dan heb je antwoord op de vraag van mr4hughz.
(https://bpgw.panix.nl/omt/IMG_0192.JPG)
(https://bpgw.panix.nl/omt/IMG_0193.JPG)

De razende reporter zou ervan maken : schkikkeschikkeschikke GESCHIKT! (want ze heeft hem uitgelopen)
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 09, 2009, 12:16:04 AM
awww toch knap van der !
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: lucienne op juni 09, 2009, 12:47:16 AM
Alex je hebt het heel goed weergegeven, het was erg leuk en zeker voor herhaling vatbaar. ik ga in ieder geval weer mee. Toen we aankwamen werden wij warm onthaald en meteen op de foto gezet, na het kennismaken zijn we gelijk gaan uitklappen, maar ja als je net een andere klapper hebt en niet precies weet waar al die buizen voor dienen dan ben je blij met alle hulp :J, gelukkig wist nout ons uit de brand te helpen (heeft ook een trigano odyssee) en mochten wij hem van zijn lieftallige echtgenote lenen ;) Toen dat eenmaal op de rit zat kon hij ons met een gerust hart achterlaten om met vrouw en kinderen naar Obelink te vertrekken. Richard die achterbleef kwam gezellig beppen en ondertussen hebben wij de luifel met een paar aanwijzingen van hem geplaatst. Zo klaar en genieten maar, oeps de slaapzakken van de kids vergeten :I dus toch even naar Obelink en daarna maar genieten, wat we uiteraard ook gedaan hebben ondanks de regen. :J
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Klavertjes op juni 09, 2009, 12:38:13 PM
Iselda! Ben trots op je, nu nog 3 dagen hé! Denk aan je medaille!

Ik wil ook nog een uitgebreid verslag maken, ga ik ook doen, want dat is dan weer leuk om in het fotoboek (maak idd. altijd van die digitale fotoboeken maar dan via Albumprinter, tegenwoordig Albelli, iets duurder maar verreweg de meest gebruikvriendelijke software) erbij te zetten!

Dus de mijne (eh onze) volgt nog!

Hier trouwens wel zondagavond dikke tranen en allebei de kids niet de hele nacht in hun eigen bed geslapen (bij mama op zolder was het erg gezellig, Nout was 'verbannen' naar Valérie's bed). Ook gisteravond weer tranen (dit x alleen bij Jur) dat de vriendjes van de camping zo gemist werden. Voor de kids dus net als voor ons: zeer zeker voor herhaling vatbaar!

Groetjes!
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 09, 2009, 01:37:43 PM
Riane (schrijf ik het goed?)

waarom niet van alle foto's een leuk album ? dus van iedereen die er geweest is .. samen met de dvd is dat een zeer leuk aandenken voor iedereen .. en je hoeft hem maar 1 keer te bestellen :) misschien zit er wel korting bij als je 8 albums besteld ..
hema of albumprinter maakt toch neit uit als het maar met liefde in elkaar is gezet ..

het is maar een idee

Sharon is ook nog in trapoline modus .. ze moet ook nog bijkomen van het weekend (mijn vrouw ook maar die houd zich sterk ;))

Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Klavertjes op juni 09, 2009, 01:44:01 PM
Citaat van: mr4hughz op juni 09, 2009, 01:37:43 PM
Rianne (schrijf ik het goed?)

waarom niet van alle foto's een leuk album ? dus van iedereen die er geweest is .. samen met de dvd is dat een zeer leuk aandenken voor iedereen .. en je hoeft hem maar 1 keer te bestellen :) misschien zit er wel korting bij als je 8 albums besteld ..
hema of albumprinter maakt toch neit uit als het maar met liefde in elkaar is gezet ..

het is maar een idee


Oehhh als ik alle foto's tot mijn beschikking heb/krijg, mag ik het dan doen? Dat vind ik zóóóó leuk om te maken....

(Ik moet nu echt stoppen met forum checken onder werktijd, er is steeds wel weer iets over het afgelopen weekend waar ik op wil reageren!)
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 09, 2009, 01:49:45 PM
als ik alle foto's heb dan stuur ik wel een DVD met het ruwe matteriaal .. (uit mijn filmpjes kan je ook foto's halen)
daarom filmde ik .. (ook gezien dat de digitale camara gaar is)
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Bonny op juni 09, 2009, 04:21:31 PM
Citaat van: klavertjes op juni 09, 2009, 12:38:13 PM



Hier trouwens wel zondagavond dikke tranen en allebei de kids niet de hele nacht in hun eigen bed geslapen (bij mama op zolder was het erg gezellig, Nout was 'verbannen' naar Valérie's bed). Ook gisteravond weer tranen (dit x alleen bij Jur) dat de vriendjes van de camping zo gemist werden. Voor de kids dus net als voor ons: zeer zeker voor herhaling vatbaar!

Groetjes!

Bij ons ook huilen huilen huilen
Annemiek was al helemaal in tranen toen jullie net de poort uit reden
Iselda ging haar troosten en toen ik zei
Annemiek nu is het genoeg geweest wees blij en dankbaar dat jullie elkaar hebben leren kennen
Zei Iselda een beetje boos Nou ze mag toch best verdrietig zijn  :(

Annemiek kijkt iedere dag in haar vrienden boekje Bedankt voor de tip Rianne echt een wereld idee
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: maika op juni 09, 2009, 08:34:35 PM
wij vonden het ook een zeer geslaagt weekend met veel lol en pret, ik had niet gedacht dat het zo zou lopen vanwege ervaring met de yahoo club.

Wat vic ook zegt sharon is nog steeds aan het springen, ze heeft de tik tepakken van de trampoline straks moet ik er nog 1 kopen voor op de gallerij hahahhaha

sharon was haar ritme wel kwijt in het weekend maar nadat we thuis zijn gekomen heeft ze haar ritme weer terug.

" moeten alleen wat op verzinnen met opzetten en afbouwen hoe en wat en waar met sharon gaan doen. misschien loopt ze tegen die tijd wel dan is het denk ik makkelijker , als je op een veldje sta maar als je op een terras sta dan is het wat moeilijker. misschien iemand een tip?


Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Alex op juni 09, 2009, 08:39:57 PM
Citaat van: maika op juni 09, 2009, 08:34:35 PM
wij vonden het ook een zeer geslaagt weekend met veel lol en pret, ik had niet gedacht dat het zo zou lopen vanwege ervaring met de yahoo club.

Wat vic ook zegt sharon is nog steeds aan het springen, ze heeft de tik tepakken van de trampoline straks moet ik er nog 1 kopen voor op de gallerij hahahhaha

sharon was haar ritme wel kwijt in het weekend maar nadat we thuis zijn gekomen heeft ze haar ritme weer terug.

" moeten alleen wat op verzinnen met opzetten en afbouwen hoe en wat en waar met sharon gaan doen. misschien loopt ze tegen die tijd wel dan is het denk ik makkelijker , als je op een veldje sta maar als je op een terras sta dan is het wat moeilijker. misschien iemand een tip?



Voor Sharon kun je Annemiek huren. :P
Die had het net nog over haar bij het naar bed brengen.
Tja hoe deden wij dit?
We maakten ons eigenlijk niet zo druk om haar laat haar naar een andere tent kruipen dan komt het wel goed.
Wie wil nou niet op zo'n gezellig en aandoenlijk gezichtje passen.
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Richard op juni 09, 2009, 09:04:03 PM
Citaat van: Alex op juni 09, 2009, 08:39:57 PM
Voor Sharon kun je Annemiek huren. :P
Die had het net nog over haar bij het naar bed brengen.
Tja hoe deden wij dit?
We maakten ons eigenlijk niet zo druk om haar laat haar naar een andere tent kruipen dan komt het wel goed.
Wie wil nou niet op zo'n gezellig en aandoenlijk gezichtje passen.

Precies breng een flesje wijn naar de buuf samen met de baby en flesje voor de baby dan komt alles goed hoor...een beter een goede buur dan een verre vriend :#
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Alex op juni 09, 2009, 09:14:04 PM
Citaat van: klavertjes op juni 09, 2009, 01:44:01 PM
Oehhh als ik alle foto's tot mijn beschikking heb/krijg, mag ik het dan doen? Dat vind ik zóóóó leuk om te maken....

(Ik moet nu echt stoppen met forum checken onder werktijd, er is steeds wel weer iets over het afgelopen weekend waar ik op wil reageren!)
Mag ik mij ermee bemoeien. :P
Van mij mag je ik zou het leuk vinden.
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: maika op juni 09, 2009, 09:20:23 PM
Voor Sharon kun je Annemiek huren.
Die had het net nog over haar bij het naar bed brengen.


hahahhaha, nou als dat zou mogen hebben we een goede oppas , geintje

leuk joh hoe ze ermee omgaat, ik had niet verwacht dat het zo'n s6 werdt met sharon.

Heel erg bedankt iedereen die af en toe op sharon wilde letten als het even kon.

We maakten ons eigenlijk niet zo druk om haar laat haar naar een andere tent kruipen dan komt het wel goed

oke , dus gewoon laten gaan, naja wel op der letten dat er niks gebeurt maar verders gewoon lekker laten spelen
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Klavertjes op juni 09, 2009, 09:43:36 PM
Citaat van: Alex op juni 09, 2009, 09:14:04 PM
Mag ik mij ermee bemoeien. :P
Van mij mag je ik zou het leuk vinden.

Ha, leuk thankx voor het vertrouwen haha! Ben al op zoek naar leuke betaalbare boekjes die je in groter aantal laat printen... Heeft iedereen (die dat wil) een leuke herinnering (weet nu al dat onze kids er nog regelmatig in zullen bladeren, Alex...)!
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Alex op juni 09, 2009, 09:45:50 PM
Zal trouwens even de foto's die wij hebben naar je toe sturen.
Hou je mailbox in de gaten.
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Klavertjes op juni 09, 2009, 09:47:13 PM
Citaat van: Alex op juni 09, 2009, 09:45:50 PM
Zal trouwens even de foto's die wij hebben naar je toe sturen.
Hou je mailbox in de gaten.

Als je die ook naar Victor stuurt hoeft het niet perse, die heeft me een 'verzameld werk' beloofd met alles van iedereen, waar ik dan de grote selectie uit mag maken...
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Alex op juni 09, 2009, 09:50:01 PM
Zal even een cc tje maken.
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: panevino op juni 09, 2009, 09:50:15 PM
Dat idee van het camping-vriendinnenboekje  is echt TOP. (Over het uitwisselen van kampeer-ideeën gesproken!)

Susanne heeft vandaag een boekje op de kop getikt. Kosten: 1 euro en in het boekje staat alles in 3 talen! Geweldig toch!

Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Richard op juni 09, 2009, 09:55:41 PM
kijk eens bij vistaprint.nl
daar kun je veel leuke gadgets printen met foto's I:
heb er zelf hele leuke kalenders laten maken. :#

mss iets voor volgend meeting een leuk kadootje.. :K



Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Alex op juni 09, 2009, 09:56:35 PM
Komt hij weer aan. :P
Net een echo put.
Maar zal je beloven als ik weer eens wat meer tijd heb om er te kijken.
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: lucienne op juni 09, 2009, 09:58:24 PM
Waar heeft Susanne het boekje gekocht? Misschien vind Kirsten dat ook wel leuk.
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: panevino op juni 09, 2009, 10:26:02 PM
Dat boekje was bij de Intertoys te koop. Een Winnie de Pooh boekje van 5,98 naar 0,98! Voor dat geld hebben ze hem nog ingepakt ook, zodat Iselda hem als kado kan krijgen na het afronden van de avond-4-daagse.

Wellicht hebben ze die bij jullie Intertoys ook (?)
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Richard op juni 09, 2009, 10:28:29 PM
Citaat van: Alex op juni 09, 2009, 09:56:35 PM
Komt hij weer aan. :P
Net een echo put.
Maar zal je beloven als ik weer eens wat meer tijd heb om er te kijken.

Had bijna een petje, een t-shirt xl, gratis memeblokje, gekocht voor 40 euro's wil best wat sponseren ... I:
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: marcel.s op juni 09, 2009, 10:58:55 PM
Citaat van: mr4hughz op juni 07, 2009, 11:04:43 PM
en

jullie hadden er kunnen zijn ..dus volgende keer komen :)

dan kan deze ipv op de foto showen ook eens echt iets doen :P he's got tha tools

(http://i660.photobucket.com/albums/uu324/valeriek2712/Klapweekend%205-6-7%20juni%202009/DSC_0018.jpg)


dus marcel.s volgende keer  weetje wat je te doen staat :P


o en Maika  is voor de
(http://i660.photobucket.com/albums/uu324/valeriek2712/Klapweekend%205-6-7%20juni%202009/DSC_0020.jpg)



ik heb ze prima gebruikt hoor !!!!
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: lucienne op juni 09, 2009, 11:46:18 PM
Panevino bedankt ga wel even kijken bij ons.
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Alex op juni 10, 2009, 06:24:59 AM
Kun je wel zegen.
Alleen moet je volgende keer oppassen want kon me nu al bijna niet houden om bij je te komen eten. :P
Jij weet wel wat lekker is volgens mij.



Trouwens mijn foto's zijn ook makkelijk de downloaden.
Niet de mooiste omdat ik deze keer de kinderen ook hun gang heb laten gaan.
http://klapweekend.fortuin.info
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Richard op juni 10, 2009, 08:47:03 PM
Kan iedereen ff een beoordeling geven van de camping Boomans :J
http://forum.vouwwagenclub.info/index.php/topic,2827.0.html  I:
Dit is net zo netjes voor onze gastheer en uiteraard voor onze leden... I:
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: mr4hughz op juni 10, 2009, 09:06:30 PM
Citaat van: Richard op juni 10, 2009, 08:47:03 PM
Kan iedereen ff een beoordeling geven van de camping Boomans :J
http://forum.vouwwagenclub.info/index.php/topic,2827.0.html  I:
Dit is net zo netjes voor onze gastheer en uiteraard voor onze leden... I:

trouwens er komt nog een verslag van het weekend in alle geuren en kleuren met verhaaltjes van iedereen die wat neer heeft gezet begeleid met foto/filmpje

als ik tijd heb van het weekend ga ik daaraan werken ..
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Richard op juni 14, 2009, 10:03:10 PM
Groepsfoto klapweekend :#




(http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-YR7YZA6K.jpg)
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Alex op juni 14, 2009, 10:17:32 PM
Kijk hij leert het verkleinen wel. :P

Hier kun je hem Vergroten (http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-YR7YZA6K.jpg)
Kijk dan ook eens naar de gezichten daar kun je aan zien hoe we het hebben gehad.
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: marcel.s op juni 14, 2009, 10:19:50 PM
niet die van mij, dan kun je nieuwe glazen bestellen  :#
Titel: Re:resultaat/beleving van voorseizoens klapweekend 2009
Bericht door: Richard op juni 14, 2009, 10:27:55 PM
Citaat van: Alex op juni 14, 2009, 10:17:32 PM
Kijk hij leert het verkleinen wel. :P

Hier kun je hem Vergroten (http://www.mijnalbum.nl/GroteFoto-YR7YZA6K.jpg)
Kijk dan ook eens naar de gezichten daar kun je aan zien hoe we het hebben gehad.


OKe ik ga overstag , ik vergroot wel weer de roadmaster :H